ÇOCUK OYUN GRUBU VE OTOMATİK SULAMA SİSTEMİ MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

YENİŞEHİR BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ 2 KISIMLI, Çocuk Oyun Grubu ve Otomatik Sulama Sistemi Malzemesi Alımı mal alımı 4734 sayılı Kamu İha...

YENİŞEHİR BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ

2 KISIMLI, Çocuk Oyun Grubu ve Otomatik Sulama Sistemi Malzemesi Alımı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN

:

2024/79552

 

1-İdarenin

a) Adı

:

YENİŞEHİR BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ

b) Adresi

:

CUMHURİYET CADDESİ 14 16900 YENİŞEHİR/BURSA

c) Telefon ve faks numarası

:

2247730016 -

ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası

:

https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2-İhale konusu mal alımın

a) Adı

:

2 KISIMLI, Çocuk Oyun Grubu ve Otomatik Sulama Sistemi Malzemesi Alımı

b) Niteliği, türü ve miktarı

:

1. Kısım 5 Kalem Çocuk Oyun Grubu, Ahşap Bank, Kauçuk Malzemeleri 2. Kısım 2 Kalem Otomatik Sulama Malzemeleri Toplam 7 Kalem Malzeme Alımı
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

c) Yapılacağı/teslim edileceği yer

:

Çocuk Oyun Grupları Yenişehir Belediyesine ait Muhtelif Mahallelere kurulacaktır. Diğer Malzemeler Yenişehir Belediyesi Şantiyesine Teslim edilecektir.

ç) Süresi/teslim tarihi

:

İhale konusu ürünler işe başlama tarihinden itibaren 30 (Otuz) takvim günü içerisinde teslim edilecektir ( Çocuk Oyun Grupları Montaj Dahil)

d) İşe başlama tarihi

:

Sözleşmenin imzalanmasından sonra en geç 3gün içinde işe başlanacaktı


3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati

:

08.02.2024 - 11:00

b) İhale komisyonunun toplantı yeri    (e-tekliflerin açılacağı adres)

:

Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Kültür Merkezi Yenigün Mahallesi Kozdere Cad. No:9 Yenişehir/BURSA


4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

4.3.1. Satış sonrası servis, bakım ve onarıma ilişkin belgeler:

TS 12427 ( Yetkili servisler – Oyun, spor ve av amaçlı alet ve makineler için – Kurallar)         ( HİZMET YETERLİLİK BELGESİ )

TS 13578 (Yetkili servisler- Salıncak, tahterevalli, kaydırak vb. oyun alanı elemanları için – kurallar) ( HİZMET YETERLİLİK BELGESİ)

4.3.2.

4.3.2.1. Standarda ilişkin belgelere ait bilgiler:

1- TS EN 1176-1  ( Oyun Alanı Elemanları-Bölüm 1: Genel Güvenlik Kuralları ve Deney Metotları )

2- TS EN 1176-2 ( Oyun Alanı Elemanları-Bölüm 2: Salıncaklar İçin Özel Güvenlik Kuralları ve Deney Metotları )

3- TS EN 1176-3 ( Oyun Alanı Elemanları-Bölüm 3 Kaydıraklar İçin İlave Özel Güvenlik Kuralları ve Deney Metotları )

4- TS EN 1176-6( Oyun Alanı Elemanları-Bölüm 6: Sallanma Elemanları İçin İlave Özel Güvenlik Kuralları ve Deney Metotları)

5-Oturma Bankı İçin İstenilen Belge; TS 7941 Oturma Bankı

6-TS EN 71-3' e göre polietilen madde içeriği çocuk sağlığına zararlı madde içermediğini gösteren olumlu test raporu ihale dosyasında sunulacaktır. ( Bu test Türk Akreditasyon Kurumu tarafından onaylı test laboratuvarından alınmış olmalıdır.)

7-TS EN 71-2 Oyuncak güvenliği polietilen malzemeler (kaydırak, korkuluk, tünel vb. oyun grubundaki polietilen parçalar) için olumlu yanmazlık test raporu ihale dosyasında sunulacaktır. (Bu rapor Türk Akreditasyon Kurumu tarafından onaylı test laboratuvarından alınmış olmalıdır.)

8-TS EN 71-3:' e göre renkli metal malzemeler madde içeriği çocuk sağlığına zararlı madde içermediğini gösteren olumlu test raporu ihale dosyasında sunulacaktır ( Bu test Türk Akreditasyon Kurumu tarafından onaylı test laboratuvarından alınmış olmalıdır.

9-TS EN 9227 standardı gereğince en az1500 saat olumlu korozyon raporu ihale dosyasında sunulacaktır ( Bu test Türk Akreditasyon Kurumu tarafından onaylı test laboratuvarından alınmış olmalıdır.


5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek olup yerli malı teklif eden yerli istekliye ihalenin tamamında % 1 (yüzde bir) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.

10. Bu ihalede, kısmı teklif verilebilir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 60 (Altmış) takvim günüdür.

14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:

Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

 

 

#ilangovtr

Basın No ILN01972285

24 Oca 2024 - 00:00 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Tuna Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Tuna Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Tuna Gazete editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Tuna Gazete değil haberi geçen ajanstır.