Yürüyüş Yolu yeni yüzü ile bayrama hazır

  • Haberin Tarihi: 13 Haziran 2018
  • Bu haber 144 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Yürüyüş Yolu yeni yüzü ile bayrama hazır

Büyük beğeni topluyor

Orhangazi Belediyesi’nin Şehit Erhan Öztürk parkı içinde bulunan Yürüyüş Yolunda başlattığı çalışmalar tamamlanıyor. Yürüyüş yolu çevre düzenlemesi, peyzaj çalışmaları ve zemin yenileme çalışmaları ile vatandaşların büyük beğenisini toplarken, yürüyüş yolunun Ramazan Bayramına kadar tamamlanıp vatandaşların kullanımına sunulacağı kaydedildi.

Orhangazi Belediyesi’nin Şehit Erhan Öztürk Parkı içinde bulunan ve yaz akşamlarında özellikle vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Yürüyüş Yolundaki çalışmalarında sona gelindi. İki etap halinde Şehit Erhan Öztürk Parkı içinde çalışma yapan Orhangazi Belediyesi ilk etap çalışmalarında Yürüyüş yolu ve yol güzergahında yaptığı dinlenme alanları, park ve peyzaj alanlarını tamamladı. Ardından zemin yenileme çalışmasına başlayan Orhangazi Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri zemin yenileme çalışmalarında da sona geldi.

Başkan Çağlayan çalışmaları yerinde inceledi

Orhangazi Belediyesi’nin Ramazan Bayramına kadar tamamlayıp vatandaşların kullanımına sunmayı hedeflediği yürüyüş yolunda devam eden çalışmaları Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve Meclis üyeleri ile birlikte incelemelerde bulundu. Başkan Çağlayan ekiplerden zemin yenileme çalışmaları ile ilgili bilgi aldı. Başkan Çağlayan, Şehit Erhan Öztürk Parkı ve yürüyüş yolunda ilk etap çalışmamızı tamamlıyoruz. Zemin tamamlanmak üzere. Bu bölgeyi Ramazan Bayramı ile birlikte vatandaşlarımızın hizmetine sunmuş olacağız dedi. Park içinde ikinci etapta ise Yürüyüş yolunun girişinde çocuklar için Araba Dünyası Parkı inşa edeceklerini belirterek, özellikle çocuklarımızın çok seveceği bir park sürprizimiz olacak. Bölgede tek olma özelliği olacak Araba Dünyası Parkında çalışmalarımızı bayram sonrasında başlatıyoruz. Ardından park içinde havuz ve diğer peyzaj düzenlemelerimizi yapacağız. Bu bölge Orhangazili hemşehrilerimizin ilgi gösterdiği bir bölgeydi. Yeni hali ile vatandaşlarımız tam hak ettikleri bir alana kavuşmuş olacaklar dedi.

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.