Yıldırım’dan birlik mesajları

  • Haberin Tarihi: 7 Kasım 2018
  • Bu haber 219 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Yıldırım’dan birlik mesajları

Geçtiğimiz hafta yapılan olağan genel kurul toplantısından sonra Saadet Partisi Orhangazi ilçe başkanlığı görevine seçilen Yakup Yıldırım ve ekibi ilk toplantısını yaptı. Toplantıda konuşan Yıldırım, birlik beraberlik mesajları verdi.

Saadet Partisi Orhangazi teşkilatının yeni yönetimi önceki akşam biraraya geldi. Fikir alışverişlerinin yapıldığı toplantıda İlçe Başkanı Yakup Yıldırım açıklamalar yaptı.

Orhangazi için iyiden, doğrudan, güzelden, faydalıdan yana olacaklarına dikkat çeken Yıldırım, ‘Yeni yönetimimizle birlikte siyasi görüşü ne olursa olsun toplumun bütün kesimlerini kutuplaştırmadan, ayrımcılık yapmadan kucaklayacak, çalmadık kapı bırakmayacak her mahallemize ve köyümüze ulaşıp Saadet Partimizin görüş ve düşüncelerini anlatacağız.’ dedi.

Orhangazi’ye hizmet aşkıyla hiçbir zaman partizanca hareket etmeyeceklerini belirten Yıldırım, ‘Hiçbir konuyu kişiselleştirmeden hep çözümün adresi olmaya çalışacağız. Gerek seçim dönemlerinde gerekse diğer dönemlerde ilçemizin problemlerini tespit edip bunlarla ilgili ne yapabiliriz diye projeler üretmeye devam edeceğiz.’ diye konuştu. 

‘KAYBEDECEK VAKTİMİZ YOK’

İktidar ve yerel yönetimi eleştiren ve Orhangazi için, ‘Bilinçsizliğin, hırsın, iş bilmezliğin ve rantın kurbanı’ tanımını yapan Yıldırım, yerel seçimlerin yaklaştığını belirterek, ‘Yolumuz uzun ve kaybedecek vaktimiz yoktur. Saadet Partisi İlçe teşkilatı olarak ”İşi ehline veriniz.” ilahi ikazı göz önünde bulundurarak Orhangazi’mizin sorunlarını tespit edip en iyi şekilde çözüm önerilerini sunacak ve ilçemizin içerisinde bulunduğu keşmekeşten kurtaracak projeleriyle, liyakatli bir kadroyla Orhangazili seçmenimizin huzuruna çıkacağız.’ dedi.

 

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.