Yenilenen yüzüyle Güler Kebap

  • Haberin Tarihi: 1 Temmuz 2019
  • Bu haber 961 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Yenilenen yüzüyle Güler Kebap

1979 yılında lezzet ikramına başlayan ve Orhangazi’de 17 yıldır aynı yerinde hizmet veren Güler Kebap’ın yenilenen yüzü beğeni topluyor.

Orhangazi’de merhum Ahmet Gülbahar’ın kurduğu ve oğulları Atilla ve Metin Gülbahar tarafından işletilen Güler Kebap, ilçede meşhur iskender kebabı ile ün yaptı. Ramazan ayında tadilata giren Güler Kebap, tepeden tırnağa yenilendi.

 

HİJYEN VE LEZZETTEN SONRA MODERN MEKAN

Meşhur lezzetinin yanı sıra modern görünümü ile de dikkat çeken Güler Kebap’ın işletmecilerden Metin Gülbahar, ‘Uzun yıllar müşterilerimiz için hijyen ve lezzet öncelikli çalıştık. Bizi tercih eden müşterilerimizin talebi üzerine de Güler Kebap’ın yenilenmesine karar verdik. Ramazan ayını fırsat bilerek işe koyulduk ve bir ay içerisinde tepeden tırnağa yenilendik. Yeni yüzümüzle birlikte, hijyen ve lezzeti ile öne çıkan Güler Kebap, modern görünümü ile de farkını ortaya koymuş oldu’ dedi.

 

‘MÜŞTERİLERİMİZ MİSAFİRLERİMİZDİR’

Güler Kebap’ın işletmecisi olan ve aynı zamanda lezzeti ile meşhur İskender kebabını kendi elleri ile hazırlayan Atilla Gülbahar ise, sevgisini katarak hazırladığını söylediği meşhur dönerin müdavimi olan müşterilerine dikkat çekti. Güler Kebap’ta iskender yemeyi ayrıcalık haline getirmek için yıllardır özveri ile çalıştıklarını belirten Atilla Gülbahar, ‘Her müşterisini misafiri olarak gören işletmemiz, ikramını da aynı misafir mantığı ile yaptı. Yıllarca hijyen, lezzet ve misafirperver duruşu Güler Kebap’ı ayrıcalıklı hale getirdi. Son olarak da ilçemize yakışan, müşterilerimizi ve müşterilerimizin misafirlerini keyifle ağırlayabileceği mekanımızı yeniledik. Böylece, lezzet, hijyen ve misafirperverlik üzerine kurduğumuz işletmemiz modern görünümünü de kazanmış oldu.’ diye konuştu.

Atilla ve Metin Gülbahar kardeşler, Güler Kebap’ın yenilenen yüzünün müşteriler tarafından da beğeni topladığına vurgu yaptı.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.