YENİKÖY ALEYNA HATİCE’YE AĞLADI

  • Haberin Tarihi: 8 Aralık 2017
  • Bu haber 1978 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
YENİKÖY ALEYNA HATİCE’YE AĞLADI

Orhangazi’ye bağlı Yeniköy Mahallesinde henüz 20 yaşında olan Aleyna Hatice Güngör, gece yarısı geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Ailesini ve sevenlerini yasa boğan, evli ve 10 aylık bir çocuk sahibi olan Aleyna Hatice Güngör, Yeniköy’de son yolculuğuna uğurlandı.

Orhangazi’ye bağlı Yeniköy Mahallesi’nde yaşayan evli ve 10 aylık bir çocuk annesi olan Aleyna Hatice Güngör (20) gece yarısı evinde aniden rahatsızlandı. Eşi tarafından Orhangazi’de özel bir sağlık kuruluşuna kaldırılan genç kadın, burada doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

KALP KRİZİ GEÇİRDİĞİ TAHMİN EDİLİYOR

Henüz 20 yaşında hayatını kaybeden ve hastanede yaşamını yitiren Aleyna Hatice Güngör’ün kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği tahmin ediliyor.

GÖZYAŞLARI ARASINDA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Genç kadın Yeniköy Yeni Camiinde Cuma vakti kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Aleyna Hatice Güngör’ün eşi Fehmi Güngör ve diğer yakınları gözyaşlarına boğuldu.

1,5 YIL ÖNCE EVLENMİŞ

Aleyna Hatice Güngör’ün 1,5 yıl önce Yeniköylü Fehmi Güngör ile evlendiği ve geçtiğimiz şubat ayında da bir kız çocukları dünyaya geldiği öğrenildi.

CENAZESİNE BİNLERCE İNSAN KATILDI

Aleyna Hatice Güngör’ün cenaze törenine Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ile birlikte genç kadının yakınları, sevenleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.