Yeni rekor geldi

  • Haberin Tarihi: 1 Ocak 2020
  • Bu haber 862 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Yeni rekor geldi

Marmarabirlik Orhangazi Zeytin Tarım Satış Kooperatifi’nde zeytin alımları 3 bin 875 tonu buldu. Geçen yıl zeytinciye 27 milyon TL’lik ödeme ile rekor kırılırken, bu yıl yeni bir rekor geldi. Orhangazi Kooperatifi’nde bu yıl alınan zeytine karşılık 29 milyon 50 bin TL ödeme yapılacak. Kooperatif Başkanı Remzi Bayram, bu yıl 2 bin 714 ortağın kooperatife ürün verdiğini belirterek, desteklerinden dolayı tüm ortaklarımıza teşekkür ediyorum dedi.

Marmarabirlik Orhangazi Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Remzi Bayram 2019-2020 ürün alım kampanya döneminin 23 Ekim tarihinde başladığını hatırlatarak, 31 Aralık 2019 tarihi itibarı ile kooperatifimize 2 bin 714 ortağımızdan 3 bin 875 ton zeytin alımı gerçekleştirdik. Alınan ürünlerin toplam tutarı ise 29 milyon 50 bin TL. Kooperatifimize vermiş oldukları desteklerden dolayı tüm ortaklarımıza ve üyelerimize teşekkür eder, gelecek yılın Marmarabirlik ve tüm ortaklarımız adına daha iyi olması temennilerimi sunarak sağlıklı ve mutlu yıllar diliyorum dedi.

Yeni rekor geldi

Öte yandan Marmarabirlik Orhangazi Zeytin Tarım Satış Kooperatifi bu yıl yeni bir rekora daha imza attı. 4 bin ton kota uygulamasının yer alacağı Orhangazi Kooepratifi’nde geçen yıl üreticiye toplamda 27 milyon TL’lik bir ödeme yapılmıştı. Bu yıl ödenecek tutarın bu rakamı geçerek 29 milyon TL’ye ulaşması ise yeni bir rekor olarak tarihe geçmiş oldu.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.