YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU AÇILIYOR

  • Haberin Tarihi: 14 Ağustos 2018
  • Bu haber 363 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU AÇILIYOR

Orhangazi’de inşası tamamlanan ve tüm testleri bitirilen Yarı Olimpik Yüzme Havuzu açılıyor. Orhangazi Belediyesi ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından işletmesi yapılacak olan Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda Kurban Bayramı sonrasında yüzme kursları başlayacak.

Orhangazi’de Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından inşa edilen ancak daha önce bazı testlerde sorun yaşanan Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda tüm sorunlar giderildi. Geçtiğimiz günlerde tüm testleri de yapılan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu hizmet vermeye başlıyor.

SON İNCELEME İL SPOR MÜDÜRLÜĞÜNDEN

Yetişkinler için yarı Olimpik Havuz ile çocuklar için küçük havuzun yer aldığı, soyunma odaları ve tribünleri tamamlanan Havuzda geçtiğimiz günlerde yapılan testler sonrasında havuzun açılışa hazır olduğu belirlenmişti. Bursa İl Gençlik ve Spor Müdürlüğünde görevli Havuz Okul Sporları Şube Müdürü Mesut Köse ile birlikte İl Gençlik Spor Müdürlüğü Havuz Operatörleri, Orhangazi İlçe Gençlik Spor Müdürü Eyüp Kayalı ve Belediye Başkan yardımcısı Tarık Erdem havuzdaki son incelemeleri yaptılar.

BAYRAM SONRASI KURSLAR BAŞLIYOR

Hizmete hazır hale getirilen Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nda Kurban Bayramı sonrasında Orhangazi Belediyesi ve Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürlüğü Yaz Spor Okulları Kapsamında yüzme kursları başlatıyor. Farklı yaş kategorilerinde başlatılacak olan yüzme kursları Kurban Bayramı bitiminde başlatılacak. Yaz Spor Okulları Yüzme Kurslarına kayıtlar İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü ile Orhangazi Belediyesi Spor Müdürlüğü birimine yapılabilecek. Öte yandan Yaz Spor Okulları Yüzme Kursları tamamlandıktan sonra ise havuz belirli saatler aralığında vatandaşlara da açık olacak.

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.