Vatan Partisi’nin adayı Süleyman Yurddaşer

  • Haberin Tarihi: 11 Ocak 2019
  • Bu haber 339 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Vatan Partisi’nin adayı Süleyman Yurddaşer

Vatan Partisi Orhangazi İlçe Başkanı Hüseyin Ertaş, Vatan Partisi’nin Bursa’da Büyükşehir ve 17 ilçede kendi adaylarıyla seçime girdiğini söyledi. Orhangazi’de de Belediye Başkan adaylarının Ziraat Yüksek Mühendisi Süleyman Yurddaşer olduğunu belirterek adayların Genel Başkan Doğu Perinçek tarafından açıklanacağını ifade etti.

Başkan Hüseyin Ertaş 13 Ocak Pazar günü Nilüfer Plaza’da, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ile Genel Başkan Yardımcısı Şule Perinçek’in katılımıyla adaylarını kamuoyuna açıklayacaklarını vurguladı. 

Orhangazi’nin sorunlarını ve çözümlerini belirlediklerini kaydeden Ertaş, Orhangazi ve Bursa kamuoyunda bilinen, sevilen, geçmişi temiz ve geleceğe umutla bakan, derdi koltuk, makam olmayan, kendisini hizmete adamış, vizyoner adaylarla yola çıktıklarını ifade etti.

Seçmenlere kayıkçı kavgasına oturan, talan kavgacıları dışında gerçek seçeneği gösterdiklerini iddia eden Hüseyin Ertaş, “Vatan Partisi olarak, milletimize söz veriyoruz. Orhangazi ve Bursa da tıpkı diğer şehirlerimiz gibi Ankara’ya bağlıdır. Başka şehirlerimizi Ankara’dan koparıp Washington anayasalarını oluşturarak Washington’a bağlama çabası içinde olanlardan değiliz.

Ankara’ya bağlılık yemini ediyoruz. Cumhuriyet’e, Anayasaya, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlılık yemini ediyoruz. Rum Patrik’inden icazet alarak değil, milletimize bağlılık yemini ederek yola çıkıyoruz. Orhangazi’yi kadınlarımızla yöneteceğiz, büyükşehirde ve birçok ilçede kadın adaylarla yola çıkacağız” diye konuştu. 

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.