Üreticiye 7,5 milyon TL

  • Haberin Tarihi: 28 Kasım 2017
  • Bu haber 264 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Üreticiye 7,5 milyon TL

Marmarabirlik Orhangazi Zeytin Tarım Satış Kooperatifi, yaklaşık 1 aydır devam eden zeytin alım dönemi boyunca alınan zeytinlerin dördüncü taksit ödemesini yarın yapıyor. Orhangazi’de 1 aydır alınan zeytin bedeli olarak ise yarın yapılacak olan 2 milyon 410 bin TL ile birlikte bugüne kadar ödenen miktar da 7 milyon 551 bin TL’yi bulacak.

Marmarabirlik zeytin üreticilerine ödemelerinin dördüncü taksidini yarın yapıyor. Bugüne kadar 3 ayrı ödeme takviminde zeytin üreticisine ödeme yapan Marmarabirlik yarınki ödeme ile birlikte zeytin üreticisi ortaklarına dördüncü taksidini de ödemiş olacak.

ORHANGAZİLİ ÜRETİCİYE TOPLAMDA 7,5 MİLYON TL ÖDENMİŞ OLACAK

Marmarabirlik Orhangazi Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Remzi Bayram, bu yıl zeytin üretiminin üreticinin yüzünü güldürecek seviyede olduğunu belirterek, Marmarabirlik Orhangazi Zeytin Tarım Satış Kooperatifi olarak şu ana kadar 2 bin 100 ton zeytin alımı gerçekleştirdik dedi. Bayram, bu yıl zeytin üreticisine dördüncü taksidi yarın ödeyeceğiz. Bugüne kadar 3 ayrı ödeme takviminde üreticilerimizin verdiği zeytinlerin bedelini ödedik. İlk taksitte 232 bin 880 TL, ikinci taksitte 1 milyon 623 bin TL, üçüncü taksitte ise 3 milyon 286 bin TL ödeme yaptık. Yarın ki dördüncü ödeme takviminde ise üreticilerimize 2 milyon 410 bin TL ödeme yapacağız. Toplamda yarınki ödeme ile birlikte bugüne kadar kooperatifimize zeytin teslimatı yapan 1800 ortağımıza 7 milyon 551 bin 880 TL ödeme yapmış olacağız dedi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.