Ünver Traktör büyüyor

  • Haberin Tarihi: 30 Haziran 2019
  • Bu haber 1588 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ünver Traktör büyüyor

Orhangazi’nin yanı sıra Gemlik ve İznik’te New Holland temsilciliğini elinde bulunduran Ünver Traktör, Nilüfer, Karacabey, Kemalpaşa ve Mudanya İlçelerinin de temsilciliğini alarak hizmet ağını toplamda 7 ilçeye yaymış oldular.

1994 yılında merhum Bekir Ünver tarafından kurulan ve ilk olarak Orhangazi’de faaliyetlerine başlayan Ünver Traktör 25.yılında ilçe temsilcilik ağını da genişletti. 1994 yılında Orhangazi, 2002 yılında Gemlik ve 2008 yılında ise İznik ilçelerinin New Holland Türk Traktör bayiliğini alan Ünver Traktör, kuruluşunun 25.yılında 4 ilçede daha temsilciliklerini genişletmiş oldular.

Toplam 7 ilçe

Sadettin ve Serhat Ünver kardeşlerin işletmeciliğini yaptığı Ünver Traktör New Holland Türk Traktör Bayiliğini sürdüren şirket, son olarak firma genel merkezi ile yapılan protokol gereği Nilüfer, Karacabey, Mudanya ve Kemalpaşa ilçelerinin de temsilciliğini resmi olarak almış oldular.

Çiftçilerimize daha iyi hizmet vereceğiz

Şirket Yetkilileri, Türk Traktör’e teşekkür ederek, 25 yıllık bir tecrübemiz bulunuyor. Bu süreçte Gemlik, İznik ve Orhangazi’de yürüttüğümüz temsilciliğimizi artık 4 yeni ilçe ile birlikte toplamda 7 ilçeye çıkarmış olduk. Bu vesile ile artık çiftçilerimize daha iyi ve hızlı hizmet sunmuş olacağız diye görüş belirttiler.

 

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.