UltrAslan’dan kitap kampanyasına destek

  • Haberin Tarihi: 25 Ocak 2020
  • Bu haber 307 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
UltrAslan’dan kitap kampanyasına destek

UltrAslan Orhangazi Grubu, eğitim desteklerine bir yenisini daha ekledi. Yaptıkları etkinliklerle takdir toplayan taraftarlar şimdide kitap toplama kampanyasına destek verdi.

Galatasaray’ın taraftar gruplarından UltrAslan’ın Orhangazi grubu, Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde, TOBB Orhangazi Genç Girişimciler Kurulu (GGK) ve Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) tarafından başlatılan kitap kampanyasına destek oldu. Temsilciliğini Tahsin Cindilli’nin yaptığı UltrAslan Orhangazi, kendi aralarında 100’ü aşkın kitap topladı. Toplanan kitaplar Ticaret ve Sanayi Odası’na GGK ve KGK temsilcilerine teslim edildi.

UltAslan Orhangazi temsilcisi Tahsin Cindilli, eğitimin ülkede yaşayan her insanın sorumlu olduğu konuların başında geldiğini söylerken, ‘UlrAslan Orhangazi grubu olarak yaşadığımız ilçeye, ile, ülkeye karşı sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Gelecek nesillere ışık tutacak her projenin destekçisiyiz.’ dedi. KGK Orhangazi Başkanı Seda Şentürk ise Orhangazi’deki eğitim kurumlarının kütüphanesindeki kitap eksiğini gidermek amacıyla başlatılan kampanyaya destek olan UlrAslan Orhangazi gurubuna teşekkür ederek, örnek davranışları sebebi ile temsilci Tahsin Cindilli ve ekibini tebrik etti.

Orhangazi GGK Başkanı ve Bursa GGK Başkan yardımcısı Musa Öztürk de, girişimci kurullar olarak genç ve kadın girişimcilerin ufkunu açmak, bilgi ve bilinçlenmelerini sağlamak için çalışmalar yürüttüklerini belirtirken, ‘Tüm bunların yanında eğitim önceliğimiz bulunuyor. Bu kapsamda okullarımızın kütüphanesini kitaplarla donatmak için kollarımızı sıvadık. Eğitim gönüllülerinin de desteği ile kampanyamızı en kısa sürede tamamlamayı istiyoruz.’ diye konuştu.

UltAslan Orhangazi grubu daha önce de, Şehit Bülent Albayrak İlkokuluna Zeka Oyunları ve Tasarım Atölyesi kurmuştu.  

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.