Tümgeneral için veda resepsiyonu

  • Haberin Tarihi: 17 Ağustos 2018
  • Bu haber 358 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Tümgeneral için veda resepsiyonu

Başkan Çağlayan’da katıldı

Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Erzurum’a atanan ve Tümgeneralliğe terfi eden Ahmet Hacıoğlu için İl Jandarma Komutanlığında veda resepsiyonu düzenlendi. Törene Bursa protokolünün yanı sıra Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’da katıldı.

Bursa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ahmet Hacıoğlu, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle Erzurum’a atanması nedeniyle Bursa İl Jandarma Komutanlığı’nda veda töreni düzenlendi. Veda töreninde konuşan Tümgeneralliğe yükselen Hacıoğlu, “Bursa’da yapılan herşeyi  valim, hakim, savcılar, emniyetim, polislerle birlikte yaptık. Bir parça katkımız oldu ise ne mutlu bize” dedi.  

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan kararnameyle Tuğgeneral Ahmet Hacıoğlu, tümgeneralliğe terfi ederek Erzurum Jandarma Bölge Komutanlığına tayin olması nedeniyle Bursa İl Jandarma Komutanlığı’nda veda töreni

 Hacıoğlu’nun yerine ise Bursa İl Jandarma ve Garnizon Komutanlığına son olarak Giresun İl Jandarma Komutanlığı görevini sürdüren Tuğgeneral Hakan Saraç atandı. Kararnamenin Resmi Gazete’de yayımlanmasıyla Hacıoğlu ve Saraç, yeni görev yerlerinde çalışmaya başlayacak.

 Bursa sanayi şehri, bize destek olan işadamlarına teşekkürlerimi sunuyorum. Onlar ülkenin kriz ortamındaki kahramanları. Çünkü ülkenin en ekonomik dönemlerinde kendilerinden fedakarlık ederek, özverileriyle çalışmışlardır.  Bursa’da asayiş yönünde herkesle birlikte çalıştık. Bursa ‘da gece gündüz, yaz kış demeden 24 saat çalıştık. Bursalılara görevim sırasında birşeyler verebildikse ne mutlu bize. Bursa’da yapılan herşeyi  valim, hakim, savcılar, emniyetim, polislerle birlikte yaptık. Bir parça katkımız oldu ise ne mutlu bize” dedi.  

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.