TEŞEKKÜR EDERİZ

  • Haberin Tarihi: 11 Ocak 2019
  • Bu haber 468 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
TEŞEKKÜR EDERİZ

Tuna Gazete 10 Ocak’ta misafir akınına uğradı

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde her kesimden misafir ağırlayan Tuna Gazete, gün boyunca konuklarıyla doldu taştı. Mesleğimizi icra ederken varlığı ile bizlere destek veren ilçe dinamiklerimiz ve tüm okurlarımıza teşekkür ederiz.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü bu yıl her yıldan daha renkli geçti. Sabah CHP ilçe teşkilarının basın mensupları için organize ettiği kahvaltı programı ile başlayan 10 Ocak etkinlikleri gazete ziyaretleri ile devam etti. Orhangazi Kaymakamı Dr.Yalçın Yılmaz, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, siyasi parti yöneticileri, STK temsilcilerinden oluşan onlarca konuk gün içinde biran olsun gazetemizi boş bırakmadı.

FOTOĞRAFLARI KONUKLAR ÇEKTİ

Tuna Gazete’de bu yıl yeni bir 10 Ocak uygulaması hayata geçti. Konukların günün anısına çekildikleri fotoğrafları yine konuklar çekti. Renkli görüntülerin oluştuğu ziyaretlerde, yaklaşan seçimler nedeniyle kıyasıya rekabet eden siyasi partilerin temsilcileri de birbirilerinin ziyaret fotoğraflarını çekti.

TEŞEKKÜRLER ORHANGAZİ

Bu yılda 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde bizi yalnız bırakmayan, mesleğimizi icra ederken yanımızda olarak bizlere güç veren ilçe dinamiklerimiz ve tüm okurlarımıza teşekkür ederiz. Bu vesile ile; Tuna Gazete olarak okurlarımızın gösterdiği bu ilgiye layık olmak adına sahadan ayrılmayan, haberi en kısa sürede, en doğru bilgilerle ulaştırmak adına çalışan gazeteci olmaya devam edeceğimizi bir kez daha taahhüt ederiz.

1 2 3 17

1 2 3 17
Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.