TACİZCİ TUTUKLANDI

  • Haberin Tarihi: 25 Temmuz 2019
  • Bu haber 1341 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
TACİZCİ TUTUKLANDI

Orhangazi’de geçtiğimiz hafta meydana gelen olayda 15 yaşındaki bir şahsın 7 yaşındaki bir kız çocuğuna tacizde bulunduğu iddiası sonrasında harekete geçen Orhangazi Emniyet Müdürlüğü ekipleri kamera kayıtlarından ulaştığı Suriyeli şahıs gözaltına alındı. 15 yaşındaki Suriyeli şahıs geniş güvenlik önlemleri altında çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olay geçtiğimiz hafta Orhangazi’de Arapzade Mahallesi siteler bölgesinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre 15 yaşında olduğu belirlenen Suriyeli bir şahsın siteler bölgesinde 7 yaşındaki bir kız çocuğuna tacizde bulunduğu ve kız çocuğunun durumu annesine anlatması sonrasında harekete geçen polis kamera kayıtlarından 15 yaşındaki Suriyeli’yi tespit etti.

Gözaltına alındı

Orhangazi Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü titiz bir çalışma sonrasında gözaltına alınan Suriyeli 15 yaşındaki şahıs Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Olayın duyulması üzerine sosyal paylaşım sitelerinde örgütlenen bir grup genç akşam saatlerinde Emniyet Müdürlüğü önünde toplanarak duruma tepki gösterdi.

Tutuklandı

Bursa Emniyet Müdürlüğü’nden de takviye ekiplerin gönderildiği Orhangazi’de Emniyet Müdürlüğü ekipleri bina çevresinde geniş güvenlik önlemleri aldı. 7 yaşındaki küçük çocuğa tacizde bulunduğu ileri sürülen şahıs geniş güvenlik önlemleri altında Orhangazi Adliyesi’ne sevkedildi. Savcıya ifade veren Suriyeli daha sonra çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.