Şehrin Yöneticileri Liseli Gençlerle buluşuyor

  • Haberin Tarihi: 15 Mayıs 2018
  • Bu haber 97 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Şehrin Yöneticileri Liseli Gençlerle buluşuyor

Orhangazi Kaymakamlığı ve Orhangazi Belediyesi’nin organizasyonu ile ilçenin idarecileri liseli gençlerle bir araya gelip onlardan gelen talep ve önerileri dinlemeye devam ediyor. Yöneticilerin durağı bu kez Mesleki ve Teknik Endüstri Meslek Lisesi oldu.

Orhangazi Kaymakamlığı ve Orhangazi Belediyesi tarafından Orhangazi’deki lise öğrencilerine yönelik düzenlenen Liseli Gençler Soruyor, Şehrin Yöneticileri Yanıtlıyor programı Orhangazi Mesleki Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde yapıldı. Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun, Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin ve İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mesut Köse Liseli öğrencilerle buluştular. Liseli gençler sordu, şehrin yöneticileri yanıtladı.

Gençler taleplerini sıraladı

Programda Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri ilçenin tüm idarecilerine yönelik soru ve taleplerini sundu. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, belediye olarak bu yılı gençlik yılı ilan ettiklerini belirterek, bu kapsamda gençlerimiz için hem kültürel hem de sportif alanlarda yeni projelerimizi de hayata geçiriyoruz dedi. Çağlayan ayrıca gençler için eski Üniversite binasında gençlik merkezi oluşturduklarını belirterek, bu ve benzer çalışmalarımızla gençlerimize daha fazla hitap etmek onların taleplerine daha fazla karşılık vermeyi planlıyoruz dedi.

Yöneticiler yaklaşık 1 saat gençleri dinledi

Programda şehrin yöneticileri yaklaşık 1 saat süre ile gençlerden gelen soruları yanıtladılar. Öğrencilerin okul çevresinde istedikleri park ve spor alanları, ulaşım ile ilgili talepleri de belediye başkanı Neşet Çağlayan tarafından program esnasında ilgili kurumlarla telefon irtibatı ile çözüme kavuşturuldu.

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.