ŞEHRİ ORTAK AKILLA YÖNETİYORUZ

  • Haberin Tarihi: 8 Şubat 2018
  • Bu haber 139 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
ŞEHRİ ORTAK AKILLA YÖNETİYORUZ

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, farklı meslek grupları ve temsilcilikleri ile bir araya gelip sorunların yerinde çözümüne devam ediyor. Başkan Neşet Çağlayan, Gazi Orhanbey Cami altındaki esnaf ile bir araya gelip onların görüş ve önerilerini dinledi, esnafın taleplerini aldı.

Belediye başkanı Neşet Çağlayan, meslek örgütleri ve şehirdeki esnaf grupları ile buluşmalarını sürdürüyor. Daha önce farklı bir çok meslek grubu ile bir araya gelip onların sorun ve taleplerini dinleyen Belediye Başkanı Neşet Çağlayan Gazi Orhanbey Cami altındaki esnaf ile bir araya geldi. Belediye başkan yardımcıları ve bazı meclis üyelerinin de hazır bulunduğu toplantıda Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Gazi Orhanbey cami altında faaliyet gösteren işyerleri sahipleri ile buluştu.

SORUNLARI ORTAK AKILLA ÇÖZME GAYRETİ İÇİNDEYİZ

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, cami altı esnafından bir çoğunun katıldığı toplantıda şehirdeki bir çok esnaf grupları ve meslek örgütleri ile bir araya geldiklerini belirterek, bu toplantılardaki tek hedefimiz şehirdeki tüm sorunları ortak akıl ile çözmek dedi. Çağlayan, esnafımızın ve diğer vatandaşlarımızın görüşlerine başvuruyoruz. Her meslek erbabı kendi meselelerini ve çözüm önerilerini bizimle paylaşıyor. Bizler de bu doğrultuda çalışmalarımızı yürütüyoruz dedi. Çağlayan cami altında esnafın yıllardır Orhangazi halkına hizmet ettiğini belirterek, burada bulunan esnaflarımızın sorunlarını ve beklentilerini de birinci ağızdan dinleyip buna göre yol haritası çizeceğiz. Bu toplantıları son derece önemsiyoruz. Sık aralıklarla bu buluşmaları gerçekleştirip şehrin her meselesini de ortak akılla çözeceğiz dedi.

TEK TEK ESNAFI DİNLEDİ

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan toplantıda daha sonra cami altındaki esnafın sorunlarını ve taleplerini dinledi. Çarşı esnafının taleplerini alan Başkan Çağlayan, aksaklıkların ve ihtiyaçların da bir an önce giderilmesi için hızlı bir çalışma yürüteceklerini ifade etti.

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.