Şehit Erhan Öztürk Parkı’nda zemin çalışması başladı

  • Haberin Tarihi: 15 Mayıs 2018
  • Bu haber 211 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Şehit Erhan Öztürk Parkı’nda zemin çalışması başladı

Orhangazi Belediyesi tarafından yeniden düzenleme çalışmaları yapılan ve son aşamaya gelen Şehit Erhan Öztürk Parkı içindeki yürüyüş yolunda zemin çalışmaları başlatıldı. Özel tasarlanan desenli taşlarla yapılacak olan zemin yenileme çalışmaları ekipler tarafından başlatıldı. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, ilk gün çalışmalarını yerinde inceledi ekiplerden bilgi aldı. Çalışmaların ramazan sonuna kadar tamamlanması planlanıyor.

Orhangazi Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin yeniden düzenleme çalışmalarını yaptığı ve tepeden tırnağa yenilediği Şehit Erhan Öztürk Park alanında yürüyüş yolu üzerindeki zeminde çalışmalar başlatıldı.

Özel bir desen tasarlandı

Orhangazi Belediyesi ekipleri bir çok çalışmasını tamamladığı Şehit Erhan Öztürk Parkının yürüyüş yolu için ise özel bir desten tasarladı. Tasarlanan zemin döşemelerinin üretimi tamamlandı ve yürüyüş yolundaki çalışmalar başladı.

Çağlayan çalışmaları inceledi

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Yürüyüş yolunda başlatılan zemin çalışmalarını yerinde inceledi. Ekiplerden bilgi alan başkan Çağlayan, zemin çalışmalarının tamamlanması ile birlikte Şehit Erhan Öztürk Parkı’nın ilçeye yakışır bir görünüme kavuşacağını ifade etti. Öte yandan çalışmaların ramazan ayı sonuna kadar tamamlanacağı belirtildi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.