Seferberlik başlıyor

  • Haberin Tarihi: 13 Şubat 2018
  • Bu haber 175 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Seferberlik başlıyor

Erdoğan’ın başlattığı Okuma Yazma Seferberliği Orhangazi’de de başlıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, ATV’deki bir programın canlı yayınına katılarak başlattığı okuma yazma seferberliği Orhangazi’de de başlıyor. Orhangazi Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ilçe genelinde okuma yazma kursları açıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan, ATV’de yayımlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına Cumhurbaşkanlığı Devlet Konukevi’nden video konferans aracılığıyla katılmıştı. Anlı’nın öncülük yaptığı okuma yazma seferberliğini canlı yayında başlatan Erdoğan, “Böyle bir kampanya olur da bizim buna destek vermememiz düşünülebilir mi? Milli Eğitim Bakanlığımız başta olmak üzere, ilgili tüm kurumlarımıza bu kampanyayla ilgili talimatları verdik. İmkanlarımızı da seferber ettik. Biz de bu seferberlikte varız diyoruz” dedi.

SEFERBERLİK ORHANGAZİ’DE DE BAŞLIYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan okuma yazma seferberliği Orhangazi’de de başlıyor. Orhangazi Halk Eğitim Merkezi Müdürü Harun Avcı, müdürlük olarak önemli bir çalışmaya daha hazırlık  yaptıklarını belirterek, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı kampanya dahilinde Orhangazi’de okuma yazma bilmeyenlere yönelik okuma yazma seferberliği başlatıyoruz. Kurslarımız bu ay sonunda başlayacak. Kayıtlarımız başladı. Şu ana kadar 15 başvuru var dedi.  

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.