Şampiyonlar ödüllendirildi

 • Haberin Tarihi: 15 Ağustos 2017
 • Bu haber 434 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Şampiyonlar ödüllendirildi

Orhangazi Merkez Avcılık ve Atıcılık İhtisas Kulübü’nün Orhangazi belediyesi katkılarıyla düzenlediği ‘Avcı Bayramı ve Sezon Açılışı’ kapsamındaki atış müsabakalarında dereceye girenlere ödül ve hediyeleri  verildi.

 

 

Avcıların atış müsabakalarının kazananları belli oldu. Bölge atış müsabakaları, Orhangazi Merkez Avcılık ve Atıcılık İhtisas Kulübü ile Orhangazi Belediyesi’nin birlikte organize ettiği ‘Avcı Bayramı ve Sezon Açılışı’ kapsamında yapılmıştı. Bölgeden 300’e yakın av tutkununun katıldığı 2017 müsabakalar; trap, sabit hedef, hareketli hedef ve tavşan hedef kategorilerinde gerçekleşti.

 

PROTOKOL ATIŞ YAPTI

Avcıların 2017 müsabaka heyecanına protokol üyeleri de ortak oldu. Orhangazi Kaymakamı Dr.Yalçın Yılmaz, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Jandarma Komutanı Binbaşı Tezcan Aldemir ve Orhangazi Merkez Avcılık ve Atıcılık İhtisas Kulübü Başkanı ramadan Başaran da müsabakaları izledi. Ödül töreni öncesinde protokol üyeleri de ellerine tüfek aldı. Kaymakam Yılmaz, Başkan Çağlayan ve Jandarma Komutanı Alademir trap atışı yaptı.

 

ŞAMPİYON: ÇİVİ

2017 müsabakalarına Gürsu’dan katılan Oktay Çivi adeta harikalar yaratı. Başarısıyla öne çıkan usta atıcı 2 birincilik 1 ikincilik kazandı. Oktay Çivi,  domuz atışı ve trap atışı kategorilerinin birincisi olurken, kurşun atışı kategorisinde ise ikincilik elde etti.

 

ÖDÜLLER VERİLDİ

Akşam tamamlanan müsabakaların ardından ödül töreni düzenlendi. Törende, dereceye girenlerin isimlerini Avcılar Kulübü Başkanı Başaran açıkladı. Derece alanlara, kupa, madalya, tüfek, köpek maması ve avcı yeleği hediye edildi. Ödülleri, Kaymakam Yılmaz, Belediye Başkanı Çağlayan ve Jandarma Komutanı Aldemir verdi.

 

ŞAMPİYONLAR BELİRLENDİ

Akşam tamamlanan müsabakaların ardından heyecanla beklenen sonuçlar da açıklandı. Atış yarışlarında kategorilere göre başarı gösterenler ve sıralamaları ise şöyle;

 

TRAP ATIŞI

 1. Oktay Çivi
 2. Semih Sürkaç
 3. Sadık Kızıl
 4. Eşref Şöhret
 5. Mustafa Eryiğit

 

TAVŞAN ATIŞI

 1. Şaban Özer
 2. Batuhan Güler
 3. Okan Sezişçi
 4. Erkan Meriç
 5. Murat Ceylan

 

KURŞUN ATIŞI

1.Kemal Ata

 1. Oktay Çivi
 2. Enver Tezcan
 3. Erdinç Baştürk
 4. Okan Sezişçi

 

DOMUZ ATIŞI

1.Oktay Çivi

 1. Veysel Tazı
 2. turgay Kargın
 3. Mehmet Uludağ

5.Doğan Terzi

1 2 3 4

1 2 3 4
Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.