Sakinler Unlu Mamülleri yeni yüzü ile hizmette

  • Haberin Tarihi: 27 Kasım 2018
  • Bu haber 473 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Sakinler Unlu Mamülleri yeni yüzü ile hizmette

Orhangazi’de uzun yıllardır Hürriyet Mahallesinde hizmet veren Sakinler Ekmek Fırını, yeni yüzü ile hizmet vermeye başladı. Sakinler Ekmek Fırını yaptığı yeni düzenleme ile modern görüntüsü ve bol çeşitleri ile yeniden vatandaşlara hizmet veriyor.

Orhangazi’de merhum Hamza Kul ve kardeşleri Ahmet ve Mehmet Kul tarafından 1986 yılında kurulan ve ilçede 32 yıldır Unlu Mamüller sektöründe hizmet veren Sakinler Unlu Mamülleri yenilendi. Halen işletmeciler Hamza Kul’un çocukları Yunus ve Ali Kul ile Ahmet ve Mehmet Kul tarafından işletmeciliği yapılan Sakinler Unlu Mamülleri yeni yüzü ile büyük beğeni topladı. Son dönede işletmede yapılan yeni düzenleme sonrasında modern bir görünüme kavuşan Sakinler Unlu Mamülleri ürün çeşitliliğini de artırdı.

Yeni ürünler var

Sakinler Unlu Mamülleri tesislerinin yenilenmesinin yanı sıra yeni ürünleri ile de dikkat çekiyor. İşletme üretim alanında su böreği, kuru pasta, puaça çeşitleri ile bol çeşit ürünleri ile dikkat çekti.

Tatlı çeşitleri de yolda

Sakinler Unlu Mamülleri Yaş pasta ve tatlı çeşitleri ile de önümüzdeki günlerde ürün yelpazesini genişletecek. İşletme sahipleri tamamının kendi üretimleri olan çok çeşitli ürünlerle Orhangazililere hizmet vermeye devam ettiklerini ifade ettiler.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.