Sakatlar Derneği’nden Emniyet Müdürüne ziyaret

  • Haberin Tarihi: 25 Eylül 2018
  • Bu haber 668 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Sakatlar Derneği’nden Emniyet Müdürüne ziyaret

Türkiye sakatlar Derneği Orhangazi Şubesi Başkanı Emrullah Akçay ve yönetim kurulu üyeleri ilçemize yeni atanan emniyet müdürü Halis Erdoğan ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Sakatlar derneği Orhangazi şube başkanı Emrullah Akçay ilçemize yeni atanan emniyet müdürümüzden engellilerin trafikte yaşadıkları hatalı park ve engelliler için ayrılan park yerlerine park eden sağlıklı sürücülerden dolayı yaşadıkları sorunları aktararak önlem alınması konusunda yardım istedi.

 Sakatlar derneği yönetiminin Ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren emniyet müdürü Erdoğan, ilçemizdeki engellilerin hayatlarını kolaylaştırmak için ellerinden gelen ne varsa yapacaklarını ve engellilerin sosyal alanlara çıkmaları konusunda trafikte yaşadıkları sıkıntılar olduğunda kendilerine haber verilmesini istedi. Emniyet Müdürü Halis Erdoğan Sakatlar derneği önüne emniyet olarak uyarı levhaları astıklarını dile getirerek orası engellilerin en fazla girip çıktıkları yer ve oraya gelen engellilerin araçlarını park etmesini engelleyen olursa gözünün yaşına bakmayacaklarını söyledi. Herkesin bu toplumda yaşayan engellilere saygı göstermesini ve araçların park ederken uyarı levhalarına dikkat etmesini istedi.

 

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.