SAĞLIK OCAĞI İHALESİ YAPILDI

  • Haberin Tarihi: 21 Mayıs 2020
  • Bu haber 59 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
SAĞLIK OCAĞI İHALESİ YAPILDI

 

Orhangazi’de Arapzade Mahallesinde yapılması planlanan yeni Sağlık Ocağı’nın inşaat ihalesi önceki gün Bursa İl Sağlık Müdürlüğü’nde yapıldı.

Bursa İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Orhangazi’de Arapzade Mahallesinde inşa edilecek olan Sağlık Ocağı ve Aile Sağlığı Merkezi’nin inşaat ihalesi önceki gün Bursa İl Sağlık Müdürlüğü’nde yapıldı.

Bursa İl Sağlık Müdürlüğü, Orhangazi Arapzade Aile Sağlığı Merkezi yapım işini ihaleye çıkarmıştı. Arapzade Mahallesi 840 ada 1 parsel üzerinde 872 m2 üzerine yapılması planlanan Arapzade Aile Sağlığı Merkezi’nin ihalesi daha önce yapılan duyuruda 4 Mayıs 2020 Pazartesi günü yapılacağı duyurulan inşaat ihalesi iki kez ertelenmiş ve son tarih olarak ise 20 mayıs olarak belirlenmişti. İhale önceki gün yapıldı. Bursa İl Sağlık Müdürlüğü Konferans Salonunda yapılan ihaleye göre Bodrum Kat + Zemin Kat + 1 Normal Kat ve Çatı Kattan oluşan bir adet Bina ve Çevre Düzenlemesi Yapım İşi 872 m² bina inşaat alanı olarak çıkarılan ihaleye göre Arapzade Mahallesi Mimoza Sokak üzerindeki arazi üzerine yapılacak olan Aile Sağlığı Merkezi’nde 6 aile hekimi hizmet verebilecek. Ayrıca 112 Ambulans ekipleri için 24 saat görev yapacak hizmet istasyonu da burada görev yapacağı öğrenildi.

İHALEYE 31 FİRMA KATILDI

Çarşamba günü yapılan ihaleye ise 31 firma katıldı. Sağlık Müdürlüğü ihale komisyonu 31 firmanın dosyalarını incelemeye aldı. İhaleye en uygun teklifi veren firma ile sözleşme imzalanacak ve yer teslimi de yapılacak. Öte yandan bu süreçte sağlık müdürlüğünün de sağlık ocağının yapılacağı arsa üzerinde zemin etüd çalışması yapacağı kaydedildi.

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.