“Sağlam ekiple yola çıkıyoruz”

  • Haberin Tarihi: 4 Şubat 2019
  • Bu haber 267 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
“Sağlam ekiple yola çıkıyoruz”

Çoklar ve DP grubu Tuna Gazete’yi ziyaret etti

Hafta sonu yapılan tanıtım toplantısı ile Demokrat Parti ile yola devam kararı alan Belediye Başkan adayı Çetin Çoklar, DP ilçe başkanı Baki Bekar ve ekibi ile birlikte Tuna Gazete’yi ziyaret etti. Çetin Çoklar, meclis listesi çalışmalarına başladıklarını belirterek, herşeye el kaldıran değil, sorgulayan, araştıran sağlam bir ekiple yola çıkacağız dedi.

CHP’den ayrıldıktan sonra yoluna Demokrat Parti ile devam kararı alan Belediye Başkan adayı Çetin Çoklar, Demokrat Parti İlçe başkanı Baki Bekar, DP’li Meclis üyeleri ve ekibi ile birlikte Tuna Gazete’yi ziyaret etti.

Sağlam ekiple yola çıkıyoruz

Çetin Çoklar, Orhangazi’de ekip olarak çok iyi bir sinerji yakaladıklarını belirterek, DP ekibimizle birlikte yola çıktık. Hedefimiz 31 Mart yerel seçimlerinden zaferle ayrılmak dedi. Çoklar göreve geldikten sonra öncelikli hedeflerinin belediyenin itibarını yeniden kazandırmak olacağını belirtti. DP ile görüşmeler esnasında her iki tarafın da olaya bir pazarlık anlayışı ile değil, son derece iyi niyetli bir şekilde yaklaştığına da vurgu yapan Çoklar, bu iyi niyet bize başarıyı da getirecek dedi. Sağlam bir ekiple yola çıkıyoruz diye konuşan Çetin Çoklar, biz meclis listemizi hazırlarken, bizim her dediğimize evet diyecek, herşeye el kaldıracak isimler yerine sorgulayan, araştıran ve geliştiren bir kadro kuracağız. Böyle olursa da bu Orhangazi’nin menfaatlerine yansımış olacak diye konuştu.

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.