SAĞLAM BANK KALMADI

  • Haberin Tarihi: 16 Haziran 2019
  • Bu haber 697 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
SAĞLAM BANK KALMADI

Orhangazi’nin özellikle yaz aylarında en fazla ziyaretçi aldığı İznik Gölü Çamlık tesislerinde yer alan tüm oturma gruplarının ve bankların kırılıp parçalanmış olması, çamlık tesislerine gelen binlerce piknikçinin tepkisini çekiyor. Vatandaşlar, her şeyi neredeyse tamamlanan İznik Gölü sahilinde çamlık içindeki oturma gruplarının bir an önce yenilenmesini istiyorlar. 

Orhangazi’de yaz aylarında binlerce piknikçinin gittiği Göl Sahilindeki çamlık tesislerinin durumu vatandaşların tepkisini çekiyor. Yıllardır hem Orhangazi hem de bölgeden gelen piknikçiler ve tatilcilerin büyük ilgi gösterdiği İznik Gölü Orhangazi sahilindeki Çamlık Tesisleri’nde piknikçilerin kullandığı bankların yenilenmesi gerekiyor.

Sağlam bank kalmadı

Hem Orhangazi Belediyesi, hem de Büyükşehir Belediyesi tarafından sıklıkla yenilenen Çamlık tesislerindeki oturma grupları ve banklar şehir eşkıyaları tarafından kırılıp dökülüyor. Son dönemde yenilenmeyen oturma grupları ve banklar şu günlerde iyice kullanılamaz hale geldi. Yaklaşık 1 kilometrelik bölümde yer alan oturma gruplarının yenilenmesi bekleniyor.

Hafta sonları onbinler ziyaret ediyor

Orhangazi sahilinde yer alan Çamlık Tesisleri yaz aylarında yoğun ziyaretçi akınına uğruyor. Özellikle hafta sonları sadece Orhangazi’den değil, çevre il ve ilçelerden iki günde 20 binin üzerinde ziyaretçi alan çamlık tesislerin oturma grupları ve bankların bir an önce yenilenmesi bekleniyor. 

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.