RÜYA GİBİ DÜĞÜN

  • Haberin Tarihi: 8 Temmuz 2019
  • Bu haber 1181 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
RÜYA GİBİ DÜĞÜN

Berrak ve Serdar dillere destan düğünde hayatlarını birleştirdi

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’nda faaliyet ve organizasyon yöneticisi olarak görev yapan Berrak Ordu, iç mimar Serdar Ergün ile hayatını birleştirdi. Çiftin Yelken Cafe’deki düğünü iş camiasının yanı sıra ilçenin tanınmış simalarını da biraraya getirdi. Berrak ve Serdar çiftinin birlikte ömür sürmeye ‘Evet’e dedikleri nikahını ise Belediye Başkanı Bekir Aydın kıydı.

Orhangazi’nin sevilen simalarından muhasebeci Levent ve Özlem Ordu çiftinin kızı TSO Faaliyet ve Organizasyon Yöneticisi Berrak ile Tuba ve işadamı İsmail Ergün’ün iç mimar oğlu Serdar evlendiler. Cuma akşamı Otel Villa Familia’da havuz başındaki kına gecesi ile başlayan cemiyet, Cumartesi akşamı Yelken Cafe’deki düğün töreniyle devam etti. İş ve siyaset camiasından birçok davetliyi biraraya getiren düğünde Berrak ve Serdar’ın nikâhını Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın kıydı. Berrak ve Serdar davetliler huzurunda birlikte ömür sürmeye ‘Evet’ dedi.

Düğünde 35 yılı aşkın süredir cemiyetlerin vazgeçilmezi olan Grup Armoni sahne aldı. Birbirinden güzel şarkıların seslendirildiği düğünde davetliler de gönüllerince eğlendi.

Bizde Tuna Gazete ailesi olarak Berrak ve Serdar çiftini kutluyor, mutluklarının daim olmasını temenni ediyoruz.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.