Personel buluşmaları Park Bahçeler ve Temizlik işleri ile sürdü

  • Haberin Tarihi: 24 Kasım 2017
  • Bu haber 190 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Personel buluşmaları Park Bahçeler ve Temizlik işleri ile sürdü

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın belediye personeline yönelik yürüttüğü buluşmalar son olarak Park Bahçeler ve Temizlik İşleri Personeli ile yapıldı. Burada çalışanlara 3,5 yılda yapılanları sunum eşliğinde anlatan Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ohrangazi’de son dönemde yapılan asfalt çalışmalarının maliyetinin 55 milyon TL olduğunu vurguladı.

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan personel buluşmalarının sonuncusunu Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne yönelik yapıldı. Başkan Neşet Çağlayan’ın Belediye Başkan yardımcıları ile birlikte katıldığı personel toplantısında konuşan Belediye başkanı Neşet Çağlayan, göreve geldiklerinde alt yapının seviyesi ile ilgili tartışmalara da son noktayı koydu. Başkan Neşet Çağlayan, 2014 yerel seçimlerinde göreve seçildiklerinde içme suyu hatları yüzde 48, kanalizasyon yüzde 54, yağmur suyu hatları ise yüzde 70 seviyesindeydi. Yani alt yapı çalışmaları yüzde 50 ortalama ile tamamlanmıştı. Bizim dönemimizde kalan yüzde 50’lik bölüm tamamlandı, üstüne eski projede olmayan bir çok bölgenin de alt yapısı yapıldı dedi.

1 MİLYON 325 BİN M2 ASFALT VE PARKE YAPILDI

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi’nin 3,5 yıl önce tam bir harabe halde olduğunu hatırlatarak, hızlı bir şekilde alt yapının kalan bölümlerini tamamladık. Ayrıca üst yapı çalışmalarına da hız verdik. Bizimle birlikte aynı projelere başlayan İznik ve Yenişehir gibi ilçelerde alt ve üst yapı hala tamamlanmazken biz göreve geldikten 1,5 yıl sonra tamamını bitirdik. Şu an itibarı ile ilçe genelinin tamamında asfaltlamayı tamamladık dedi. Çağlayan, bugüne kadar 1 milyon 325 bin m2 asfalt, satıh kaplama asfalt ve parke çalışması yaptıklarını ve bunun maddisel karşılığının da 55 milyon TL’den fazla olduğunu belirterek, Orhangazi’nin kuruluşunun üzerinden 130 yıla yakın bir süre geçmiş. Bu sürede yapılan asfalt parke ve kaldırımdan daha fazlasını biz 3,5 yılda yaptık dedi.

SUNUM EŞLİĞİNDE YAPILANLAR VE YENİ DÖNEMDE YAPILACAKLAR MASAYA YATIRILDI

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü birimlerinde çalışan personele sunum eşliğinde bugüne kadar yapılan çalışmaları anlattı, yeni dönemde hayata geçirilecek çalışmaları da masaya yatırdı. Daha sonra başkan Çağlayan personel ile akşam yemeği yedikten sonra program tamamlandı.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.