Özbey ve Kocabey İl Gençlik Kolları yönetiminde

  • Haberin Tarihi: 22 Nisan 2018
  • Bu haber 214 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Özbey ve Kocabey İl Gençlik Kolları yönetiminde

Bursa İl Gençlik Kolları Kongresi haftasonu Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, milletvekilleri ve çok sayıda partilinin katılımı ile gerçekleştirildi. Tarık Köse’nin yeniden İl Gençlik Kolları Başkanlığına seçildiği kongrede Ak Parti Orhangazi Gençlik kollarının eski başkanı Bilal Özbey ve Özbey’in yönetiminde yer alan Murat Kocabey İl yönetimine seçildi.

AK Parti 5. Olağan İl Gençlik Kolları Kongresi gerçekleştirildi. Merinos AKKM Osmangazi Salonu’nda yapılan kongreye, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş, İçişleri E. Bakanı Efkan Ala, Milletvekilleri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, il ve ilçe ana kademe, kadın ve gençlik kolları yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı.

Kongre sonucunda delegelerin çoğunluğunun oyunu alan mevcut başkan Tarık Köse, delegelerin çoğunluğunun oyunu alarak görevini sürdürdü.

Kongrede konuşan Gençlik Kolları Başkanı Tarık Köse, 24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan tarihi seçime tüm teşkilatları ile hazır olduklarını belirterek, AK Parti Bursa gençlik kolları teşkilatları olarak Türkiye’nin geleceğine giden yolda üzerlerine düşen görevi yerine getireceklerini söyledi.

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ise, il gençlik kolları kongreleri ile kongreler sürecini tamamladıklarını söyledi. Partilerine yakışır şekilde birlik ve beraberlik içerisinde tüm kongrelerini tamamlayarak, partilerini ve Türkiye’yi daha güçlü bir geleceğe hazırlayacak kadroları oluşturduklarını belirten Başkan Salman, tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

Başkan Salman, 24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan Başkanlık ve Milletvekilleri seçimleri ile daha güçlü bir Türkiye hedeflerine giden yolda önemli bir eşiğin aşılacağına vurgu yaparak, ‘Bu yolda üzerimize düşeni yerine getirerek, sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmamacasına şehrin her noktasında halkımızla buluşarak parti politikalarımız kapsamında hedeflerimiz ve çalışmalarımızı anlatacağız. İnşallah halkımızın da desteği ile hep birlikte tarihi bir zafere daha imza atacağız” dedi.

Öte yandan kongrenin ardından yeni AK Parti İl Gençlik Kolları Teşkilatı şu isimlerden oluştu:

 

Tarık Köse

Abdullah Çalı

Abdullah Taha Öztürk

Abdülkadir Furkan Taşbilek

Ahmet Yaşar Karakuş

Alaattin Samet Bilik

Ali Eroğlu

Arif Alperen Cankılıç

Arif Kurt

Baran Arslanoğlu

Betül Çınar

Bilal Özbey

Burak Akyel

Burak Çağatay Muti

Cihan Karabulut

Elif Karakaş

Elif Torun

Enes Şişman

Faruk İşleyen

Fehime Elif Torun

Furkan Dülger

Hatice Şahin

Kafiye Galve

Mahmut Öztürk

Mehmet Ali Keşkil

Mehmet Can Yaşar

Mehmet Metin Tebir

Mert Salim

Muhammed Abdülmelik Sağlam

Muhammed Bilal Er

Muhammed Fatih Ayaz

Muhammed Furkan Turgut

Murat Kocabey

Mustafa Alper Gürsoy

Mustafa Çetin

Mustafa Kolay

Numan Salimoğlu

Ömer Faruk Temiztürk

Ömer Köroğlu

Ömer Özyiğit

Önder Çay

Özge Sare Koyun

Ramazan Aslan

Saltuk Celil Bayrak

Seher Zeynep Yılmaz

Tuğçe Demirkıran

Usame Aliju

Yunus Arı

Yunus Emre Kara

Yusuf İslam Aydın

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.