OTSO’ya ziyaretçi akını

  • Haberin Tarihi: 15 Nisan 2018
  • Bu haber 154 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
OTSO’ya ziyaretçi akını

Mazbatasını aldıktan sonra, kısa açıklama yapan, Orhangazi TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erol Hatırlı; “Oda çalışmalarımızda, en önemli ilkemiz, birlik, beraberlik ve dayanışıma içinde, bireyselliği öne çıkarmadan, ekip çalışmasına önem vererek, ortak aklın gücünü sonuna kadar kullanmak olacak.

Birlikte yola çıktığımız değerli meclis arkadaşlarıma ve bizlere teveccüh gösteren oda üyelerimize bir kez daha teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.” diyerek ilk protokol ziyaretlerini gerçekleştirdi.

 

Yönetim Kurulu Başkanı Erol Hatırlı, Meclis Başkanı Murat Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte ilk ziyaretlerini Kaymakam Dr. Yalçın Yılmaz, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Murat Salman, Garnizon Komutanı Furkan Karaca, Jandarma Komutanı Ali Kanber’e ve Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin’ e gerçekleştirdi.

ORHANGAZİ TSO YÖNETİMİ GÖREV DAĞILIMI YAPTI

Orhangazi TSO seçimleri sonrasında, Yönetim Kurulu Başkanı Erol Hatırlı Başkanlığında, yeni Yönetim Kurulu üyeleri İslam Kurtiş, Cem Kapitan, Hüseyin Sakallı, Burak Tokuç, Enes Gören, İslam Bektaş, Mete Yüksel Çoklar ve Salih Yerli ile gerçekleştirilen ilk toplantıda alınan kararlarla Başkan yardımcılıkları ve sayman üyeliği için görev dağılımları tamamlandı. Yapılan seçimle, Yönetim Kurulu Başkan yardımcılıklarına İslam Kurtiş ve Cem Kapitan getirilirken, Yönetim Kurulu Sayman üyeliğine ise Hüseyin Sakallı seçildi.

TEBRİK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR.

Seçimlerin ardından ziyaretleri kabul eden Orhangazi TSO Yönetim Kurulu ilk olarak,  ORZİM Yönetim Kurulunu ağırladı, devamında ise Orhangazi Ziraat Odası Yönetim Kurulu, Halk Bankası, Saadet Partisi ile birlikte ziyaretlerde bulunan birçok üyenin kabulleri gerçekleşti. Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erol Hatırlı, ziyaret ve tebriklerle ilgili,” Hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunanlara, arayıp tebrik edenlere, kutlama çiçeği gönderenlere, yine kutlama yazıları ile bir çok mesaj ve sosyal medya iletileri gönderenlere şahsım ve Yönetim Kurulum adına teşekkür ediyorum” diyerek, teşekkürlerini sundu.Ziyaretlerin önümüzdeki günlerde de yoğun şekilde devam etmesi bekleniyor.

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.