OTSO’ya plaket

  • Haberin Tarihi: 19 Kasım 2017
  • Bu haber 238 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
OTSO’ya plaket

Gemlik’te İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşmaları Programı Bugün Plaket Töreniyle Son Buldu.

17 Kasım Cuma günü Gemlik Sosyal Tesislerinde başlayan ve iş arayan, nitelikli eleman arayan işyerleri ile insan kaynakları firmaları gibi tüm kesimlerin katılımıyla gerçekleşen “İnsan Kaynakları Ve İstihdam Buluşmaları fuarı“ bugün sona erdi

17 Kasım Cuma ve 18 Kasım Cumartesi 2017 tarihleri arasında Gemlik Sosyal Yaşam Tesislerinde düzenlenen İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşmaları programına Gemlik İŞKUR, Gemlik Ticaret ve Sanayi odası öncülüğünde Orhanhazi TSO ile birlikte, çevre ticaret odaları, kaymakamlık, sivil toplum örgütleri ve pek çok firma katılım gösterdiler. Organizasyonun ikinci gününde Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyesi İslam Kurtiş yer aldılar.

Organizasyonda  ikinci gününde, yapılan etkinliğe katkıları ve emeği olanlara teşekkür etmek amacıyla düzenlenen plaket töreninde, Orhangazi TSO da hizmet ve katkılarından dolayı plaket takdim edildi.

Firmaların nitelikli eleman sıkıntılarının ve iş arayanların da iş bulmaları amaçlı yapılan programın birinci gününde Gemlik Kaymakam Vekili Orhangazi Kaymakamı Sn. Dr. Yalçın Yılmaz’ın açılış konuşmalarıyla başlayan İstihdam Buluşmalarında açılış gerçekleştirilip, protokol konuşmaları yapıldıktan sonra stantlar ziyaret edilirken, ikinci gününde, katılan firmalara, fuarın oluşmasında yardımcı olan tüm kamu kuruluşları için düzenlenen plaket töreni  ve kapanış konuşmalarının ardından sona erdi.

Orhangazi TSO adına plaket töreni etkinliğine katılan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Öztürk, “Üyelerimizin de yoğun bir katılımla bu fuarda yer alması, nitelikli eleman arayışlarında bu faydalı çalışmanın içinde bulunmaları bizi çok mutlu etti. Katılan tüm firmalara, paydaşlarımıza desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Üyelerimiz ve iş arayanlar oldukça yoğun ilgi toplayan bu etkinliğin devamının daha da geniş kapsamlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Program, 50 nin üzerinde sanayi kuruluşu  ve binlerce katılımcının ziyaret etmesi ve mülakat formlarının doldurmasıyla bu gün sona erdi.

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.