OTSO’da öğrenim bursu kayıtları sürüyor

  • Haberin Tarihi: 24 Ağustos 2017
  • Bu haber 183 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
OTSO’da öğrenim bursu kayıtları sürüyor

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası, her yıl geri ödemesiz olarak verdiği, bu yıl da  okullarında başarılı olan, desteğe ihtiyaç duyan ve gerekli burs başvuru koşullarını taşıyan 30 öğrenciye, aylık 200 TL olarak burs vereceğini açıkladı.

Burs Başvuruları 25 Ağustos -15 Eylül 2017 Tarihleri Arasında Olacak.

Yapılacak değerlendirme ile başvurular arasından uygun bulunan 30 öğrenciye Burs verilecek.

Aynı zamanda, Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Burs Komisyonu Başkanlığını yapan Meclis Başkanı Erol Hatırlı , “ Her yıl olduğu gibi bu yılda ilçemizde üniversite okuyan öğrencilerimize destek vermeye devam ediyoruz. Gelecek okuyan gençlerin elinde, bizlerde onlara destek olmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Mühendislik, Mimarlık, Tıp Fakültesi ve İktisadi İdari Bilimler Fakültelerine ait 4 yıllık bölümlerde öğrenim gören veya yeni kayıt yaptıracak olan öğrencilere verilen burslar ile ilgili, öğrencilerimizin odamıza başvuru yapmaları gerekmektedir. Odamız adına değerli öğrencilerimize Eğitim ve Öğretim hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

Konu ile ilgili sorularınız için 0 (224) 573 81 69 (dahili-113) numaralı telefondan bilgi alabilir, aynı zamanda www.orhangazitso.org.tr isimli adresimizden de burs başvuru formunu ve gerekli şartları inceleyebilirsiniz.

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.