OTSO kalite belgesini yeniledi

  • Haberin Tarihi: 30 Kasım 2018
  • Bu haber 595 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
OTSO kalite belgesini yeniledi

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası  Kalite Belge Denetimi Başarıyla Gerçekleşti

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası  ISO 9001:2015 Kalite yönetim sistemi denetiminde sıfır uygunsuzlukla belgelendirme gerçekleşmiştir.

Orhangazi TSO, 2015 versiyonuna geçiş yapılarak mevcut sistem üzerine denetime girdi. Kalite sistemine geçişte açılış toplantısı yapıldı. Denetmen olarak DQS firmasından Ali İhsan Öztürk’ün katıldığı toplantıya Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Erol Hatırlı katıldı.

Orhangazi TSO Personeli Denetimden Tam Not Aldı

Açılış toplantısında hedeflerden, denetime tabi tutulurken dikkat edilecek maddelerden söz eden Ali İhsan Öztürk, tüm gün süren denetimden sonra özverili çalışmalarından dolayı Orhangazi TSO Personelini kutladı. Uygulamaların ve dökümantasyonun son derece başarılı olduğunu belirten Öztürk odanın kalite standartlarının zaten yeni versiyon için fazlasıyla yeterli olduğunun altını çizdi.

Orhangazi TSO Yönetim Başkanı Erol Hatırlı, “Odamızın, personeliyle, kurullarıyla, organ üyeleriyle göstermiş oldukları özverili çalışmalarının takdir edildiğini görmek memnuniyet verici. Kurumumuzun kalitesinin her geçen gün daha da yukarılara çıkması için çalışmalarımız artarak devam edecek ve bunu hep birlikte başaracağız. Bu konuda tüm ekip arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. “ diyerek ekibini kutladı.

Kalite Denetimini başarı ile tamamlayan Orhangazi TSO bundan sonraki denetimlerde de kalitesini arttırmayı hedefleyerek çalışmalarını sürdürüyor.

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.