OTSO İstanbul Gıda Fuarı yolcusu

  • Haberin Tarihi: 15 Eylül 2017
  • Bu haber 209 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
OTSO İstanbul Gıda Fuarı yolcusu

Her sene olduğu gibi bu yılda, Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası ilgili üyelerinin, Gıda fuarını ziyaret etmeleri amacıyla, 22 Eylül Cuma günü organizasyon gerçekleştiriyor.

İstanbul Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme, Depolama, Soğutma, Taşıma ve Market Ekipmanları Fuarı ile Ambalaj, Paketleme ve Gıda İşleme Sistemleri Fuarı aynı anda gerçekleştiriliyor.

Fuarda, süt ve süt ürünleri, et ve tavuk ürünleri, yaş meyve ve sebze, deniz ürünleri, dondurulmuş ürünler, temel gıdalar ve yağlar, şekerli mamuller, unlu mamuller ve kuruyemiş ve gıda katkı maddeleri başta olmak üzere pek çok ürün sergileniyor.

Avrupa, Asya ve Afrika kıtasından sektörün önde gelen 500’ün üzerinde üretici, ithalatçı ve dağıtıcı firmasını 1.000’i aşkın markayı ziyaretçilerle bir araya getiriliyor. Fuarı yaklaşık 65.000 kişi ziyaret edeceği ifade ediliyor.

Fuar Organizasyonlarını Önemsiyoruz.

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Fuarlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Burak Tokuç,  ‘’Her yıl düzenlenen ve daha fazla ziyaretçinin katılım gösterdiği İstanbul Gıda fuarı gibi fuarlar, ticari rekabetin arttığı günümüzde büyümek isteyen firmalara geniş kitlelere ulaşma imkânı verirken, firmaların ürün yelpazesinin genişlemesine ve yeni üretim teknolojilerini öğrenmede çok büyük fayda sağlamaktadır, bu yüzden üyelerimizin fuar katılımlarının artarak devam etmesi istiyoruz” dedi.

Gıda Fuarının Yanında, Ambalaj Ve Paketleme Fuarıda Ziyaret Edilecek.

İstanbul Gıda Fuarı ile aynı tarihlerde düzenlenen Ambalaj ve Paketleme Fuarı da üyeler tarafından ziyaret edilebilecek.

Fuarda geniş bir yelpazede gıda işleme, depolama, ambalaj malzemeleri ve ekipmanlarının olduğu ülkenin en uzun soluklu ambalaj, paketleme ve gıda işleme sistemleri sektörü etkinliği olarak gerçekleşecek.

Orhangazi TSO, İstanbul Gıda ve Ambalaj fuarını ziyaret etmek isteyen tüm üyelerini davet ediyor. 22 Eylül Cuma günü Orhangazi Terminalinden saat 09:00 ‘da hareket edileceğini belirten Orhangazi TSO yetkilileri, katılım sağlayacak üyelerin odayla irtibata geçmelerini tavsiye ediyor. 

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.