OTOMOBİL FARESİ KISKIVRAK YAKALANDI

  • Haberin Tarihi: 23 Eylül 2018
  • Bu haber 407 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
OTOMOBİL FARESİ KISKIVRAK YAKALANDI

Orhangazi Emniyet Müdürlüğü ekipleri geçen hafta Aka fabrikası önünde aynı gece çalınan iki otomobil ile birlikte bölgede toplamda 5 otomobilin çalınması olayına karıştığı belirlenen bir kişiyi İznik’te yakaladı. Mahkemeye çıkarılan zanlı tutulanarak cezaevine gönderildi.

Orhangazi Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri otomobil hırsızlığından aranan 19 yaşındaki bir gence film gibi operasyon düzenledi. Geçen hafta Orhangazi’de göl yolu üzerinde bulunan Aka Fabrikasının önünde aynı gece 2 otomobilin çalınması ile yine bu bölgede toplamda 5 otomobilin çalınması olayına karştığı belirlenen Doğukan A. (19) yakalandı.

Kamera kayıtları izlendi

Geçen hafta yaşanan otomobil hırsızlıkları sonrasında hem araçların çalındığı fabrikanın önünde hem de mobese kameralarında inceleme yapan polis ekipleri otomobilleri çalan kişinin otomobilleri İznik’e götürdüğünü tespit etti. Çalınan otomobillerden birisi İznik merkezde diğeri ise sahil kenarında plakaları sökülmüş, şase numaraları silinmiş bir şekilde bulunmuştu. Orhangazi Emniyet Müdürlüğü ekipleri kamera kayıtlarını takip edip Doğukan A. isimli gence ulaştı. Genci İznik’te gözaltına alan Emniyet Müdürlüğü ekipleri 19 yaşındaki genci Emniyet Müdürlüğündeki sorgusunun ardından mahkemeye sevketti. Mahkeme Doğukan A.’yı tutuklayarak cezaevine gönderdi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.