Orhangazili işadamından büyük yatırım

  • Haberin Tarihi: 25 Ağustos 2017
  • Bu haber 216 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Orhangazili işadamından büyük yatırım

Orhangazi’li başarılı genç iş adamı Ümit Özdemir, İznik-Adapazarı yolunda muhteşem bir yatırıma imza attı. Tam 8.500 m2’den oluşan Karakaş Petrol Tesisini devralan Özdemir, buraya tam donanımlı bin kişilik düğün salonu, Restaurant, açık hava mangal işletmesi, içinde dijitürk yayını olacak kafe, market ve araç tamir bakım servisi açıyor. Bu arada Türkiye’nin en tanınmış aşçısı ulusal kanallarda yemek programı yapan Burhan Türkoğlu muhteşem lezzetlerini yeni yapılacak tesiste halka sunacak.

Orhangazi’de Kuzey Turizm ve ÜMFA İnşaat’ın sahibi olan 38 yaşında ki genç iş adamı Ümit Özdemir, başarılı çalışmalarını İznik Bölgesinde de sürdürecek. İznik-Adapazarı Yolu Beşevler Yolu istikametinde olan Karakaşlar Petrol Tesisini geçtiğimiz günlerde Ümit Özdemir satın aldı.

FAALİYET ALANLARI GENİŞLİYOR TAM 10 MİLYON TL’LİK YATIRIM

8.500 metrekareden oluşan dev tesis baştan sona yenilenmeye başlandı. 2 ay gibi kısa zaman içerisinde tamamlanacak tesis de şunlar bulunuyor; -350 kişilik kapalı restaurant ve çocuk parkı -500 kişilik çiftlik statüsünde açık et mangal ve çocuk parkı, -1000 kişilik düğün salonu (yemek, pasta, müzisyen hizmetleri), -Geniş Çaplı market
-Lastik, Akü ve balans ayarı servisi ve satışı, Bu arada Türkiye’nin sayılı meşhur aşçılarından özellikle Kanal 7 ve birçok kanala çıkarak lezzetini sergileyen Burhan Usta buraya yapılacak restaurant’da hizmet verecek.

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.