ORHANGAZİ’DE 10 ADRESE BASKIN

  • Haberin Tarihi: 12 Şubat 2019
  • Bu haber 619 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
ORHANGAZİ’DE 10 ADRESE BASKIN

* 4 bin polisle operasyon

Bursa polisi uyuşturucunun kökünü kazımaya kararlı. 4 bin polisin sabah 05.30’da başlayan operasyonunda daha önceden belirlenmiş yüzlece eve baskın düzenlendi. Helikopter de havadan operasyona destek verdi. Narkotik operasyonunda Orhangazi’de 10 ayrı adrese operasyon düzenlendi.

Bursa Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucuyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Çevik Kuvvet, Özel Harekat, Terörle Mücadele ve Asayiş Şube Müdürlüğü ile polis merkezi ekiplerinin de katıldığı operasyonun startı sabah 05.30’da verildi. Bursa Büyükşehir Stadyumu’nda toplanan tüm ekipler, daha önceden adresleri belirlenen evlere şafak operasyonu düzenledi. Özel harekat ekipleri uyuşturucu tacirlerinin evlerini koç boynuzuyla kırarak açtı. Kokuya duyarlı narkotik köpekleri de operasyona katıldı. Operasyona bizzat katılan ve öncesinde kısa bir açıklama yapan İl Emniyet Müdürü Osman Ak “Uyuşturucuyu silip süpüreceğiz” dedi. Emniyet Müdürü Osman Ak, Yıldırım ilçesi Beyazıt Mahallesi Kartal Sokak ile Meydancık Mahallesi’ndeki operasyonlara bizzat katıldı. Operasyonun sadece il merkezinde değil 17 ilçenin tamamında il genelinde gerçekleştirildiği öğrenildi. Operasyonun sonuçlarıyla ilgili detaylı açıklama yapılacağı kaydedildi.

Orhangazi’de 10 adrese operasyon

Bursa Emniyet Müdürlüğü ve Orhangazi Emniyet Müdürlüğü asayiş büro ekipleri ile birlikte yapılan operasyonda Orhangazi’de 10 adrese operasyon düzenlendi. Düzenlenen operasyonda 7 şahısa uyuşturucu ticareti yapmak suçundan işlem yapıldı. Ayrıca Orhangazi Emniyet Müdürlüğü ekipleri narko operasyonları kapsamında 21 okul çevresinde çok sayıda şahıs ve araç üzerinde inceleme yapıldı. Ayrıca yapılan şafak operasyonlarının haricinde Orhangazi Emniyet Müdürlüğü ekipleri 3 şahısla ilgili yaptıkları incelemede 3 çıkı met uyuşturucu maddesi ele geçirildi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.