“Orhangazi-Yalova bir elmanın iki yarısı gibidir”

  • Haberin Tarihi: 30 Ağustos 2019
  • Bu haber 1872 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
“Orhangazi-Yalova bir elmanın iki yarısı gibidir”

Yalova’nın CHP’li Belediye Başkanı Vefa Salman CHP Orhangazi’yi ziyaret etti

Muhtarlara 30 Ağustos hediyesi

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, CHP Orhangazi ilçe başkanlığını ziyaret etti. CHP İlçe teşkilatına 35 adet Atatürk Portresi hediye eden Vefa Salman, Orhangazi ile Yalova’nın bir elmanın iki yarısı gibi olduğunu ifade etti.

Yalova’nın CHP’li Belediye Başkanı Vefa Salman, CHP Orhangazi ilçe başkanlığını ziyaret etti. CHP Orhangazi ilçe başkanı Ender Teke ve Parti yöneticileri tarafından misafir edilen Vefa Salman, CHP Orhangazi ilçe örgütüne, Orhangazi’deki mahalle muhtarlıklarına hediye edilmek üzere 35 adet çerçeveli Atatürk Portresi hediye etti. CHP Orhangazi ilçe teşkilatı ise Atatürk Portrelerini Orhangazi’ye bağlı Mahalle muhtarlıklarına 30 Ağustos Zafer Bayramı hediyesi olarak hediye edecek.

Orhangazi-Yalova bir elmanın iki yarısı gibidir

Ziyarette ilk olarak söz alan CHP İlçe başkanı Ender Teke, Vefa Salman’ı son seçim zaferinden dolayı kutlayarak, Yalova siyaset olarak zor bir şehir olmasına rağmen, üst üste ikinci seçim zaferi kazanarak bizleri gururlandıran Vefa Salman’ı kutluyorum dedi. Vefa Salman ise Orhangazi ilçe Yalova’nın yıllardır iki komşu il ve ilçe olarak bir elmanın iki yarısı gibi olduğunu belirterek, bizim Orhangazi ile her zaman yakın ilişkilerimiz oldu. Gönlümüz 31 Mart yerel seçimlerinde CHP’nin Orhangazi’de belediyeyi kazanmasından yanaydı. Ancak ittifak görüşmelerinin sonucunda ortaya çıkan tablo sonrasında kazanılabilecek bir seçim kaybedildi. Umuyorum ki bir sonraki seçimde Orhangazi’ye de CHP’li bir belediye başkanı kısmet olacaktır dedi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.