Orhangazi Makine İtalya’da büyük fuarda

  • Haberin Tarihi: 5 Şubat 2018
  • Bu haber 463 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Orhangazi Makine İtalya’da büyük fuarda

Orhangazi’nin önemli markalarından Orhangazi Makine Sanayi (OMS) İtalya’nın Verona kentinde başlayan Fieragricola Veronafiere Tarım Makinaları Fuarına katıldı. Firma yönetim kurulu başkanı Doğan Camcı fuarda dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilere Orhangazi Makine Sanayi’ni anlattı.

Orhangazi’de 44 yıldır Çapa Makineleri imal eden Orhangazi Makine Sanayi (OMS) İtalya’nın Verona Kentindeki Fieragricola Veronafiere Tarım Makinaları Fuarında stant açtı. Dünyanın en önemli fuarlarından birisi olan Fieragricola Veronafiere Fuarını ziyaret eden binlerce yerli ve yabancı ziyaretçiye OMS tarımı anlatan firma yönetim kurulu başkanı Doğan Camcı 44 yıldır ürettikleri Çapa Makinasını fuar ziyaretçilerine sundu. Fuar 31 Ocak ile 3 Şubat tarihleri arasında devam etti.

OMS MAKİNE HAKKINDA

Çapa Makinasını (Rotvatörü) 1968 yılında Orhangazi’de ilk defa imal eden firma Orhangazi’nin ismini tüm yurda OMS® markası ile duyurdu. OMS Makinenin İmalatı olan çapa makinaları, genellikle sipariş olup, traktörün cinsine, toprağın yapısına ve çiftçilerimizin isteklerine göre, üretilmekte. Firma bünyesinde gerçekleştirdiği AR-GE çalışmaları ile gelişen teknolojiyi entegre ederek geleneksel tarım yapan çiftçinin en iyi verim alacak şekilde üretilmekte. Çapa makineleri Türkiye’nin dört bir yanında en zor toprak şartlarında dahil mükemmel sonuçlar alınmakta.

1 2 3 4

1 2 3 4
Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.