Orhangazi Lojistik, konumunda lider olmaya hazır

  • Haberin Tarihi: 11 Temmuz 2018
  • Bu haber 354 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Orhangazi Lojistik, konumunda lider olmaya hazır

Nakliyecilikten Lojistik sistemlere geçiş yapma hedefleriyle çıtaları zirveye taşıyan Orhangazi Taşıyıcılar Kooperatifi, Orhangazi Lojistik A.Ş olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Orhangazi Taşıyıcılar Kooperatifi, verdiği hizmete yeni bir soluk getirdi. 42 yılı aşkın süre boyunca Lojistik-Nakliye hizmeti sağlayan 361 farklı araç kapasiteli Orhangazi Taşıyıcılar Kooperatifi, karayolu taşımacılığında Türkiye’nin her bölgesinde hizmet sağlamış yine ülkemizde araçlarının geçmediği karayolu bırakmamış bir kuruluştur. Ticari anlam da büyüme kazanan Bursa ve Orhangazi bölgesinde ilk hedef olarak Depo ve Antrepolar hizmeti vererek üreticinin nihai ürününü stoklamak olacağını belirtti.

YILLIK 100.000’DEN FAZLA LOJİSTİK-NAKLİYE OPERASYONU

361 araç filosuyla günlük ortalama 250 araçlık nakliye sirkülasyonu olan Orhangazi kara yolu yük taşıma kooperatifinin yıllık sevkiyatı 100.000 rakamlarını aşıyor.81 ile sigortalı ve araç takip sistemiyle taşımacılık yapan taşıyıcılar 42 yıllık tecrübesi ve deneyimli idari personel kadrolarıyla güven taşımaya devam ediyor.

72 FİRMAYA DAİMİ LOJİSTİK-NAKLİYE HİZMETİ SAĞLANIYOR

Orhangazi çevresinde ki fabrika kuruluşlarının sevkiyat planlamalarını gerçekleştirip araç temin eden taşıyıcılar, Türkiye’nin önde gelen Lojistik firmalarına da dış kaynak hizmeti sağlıyor. 72 iş ortağına 10 farklı araç seçeneği sunarak iş ortaklarının planlama ve nakliye hizmetlerini en uygun maliyet analizi ve seçeneklerle hizmet veriyor.

 YILLIK CİRO 91.464.621,42 TÜRK LİRALARINA ULAŞTI

Gün geçtikçe iş hacmini büyüten ve sektörün de öncü kuruluşlar arasına giren Orhangazi Kara Yolu Yük Taşıma Kooperatifi, 2015 yılında 57.584.400,00 Türk Lirası olan yıllık cirosunu gün geçtikçe ticarette büyük bir ivme kazanan taşıyıcılar 2017 yılında 91.464.621,42 milyon türk lirasına çıkarttı.

 

 

 

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.