ORHANGAZİ BÖYLE ŞOV GÖRMEDİ

  • Haberin Tarihi: 8 Ekim 2019
  • Bu haber 1502 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
ORHANGAZİ BÖYLE ŞOV GÖRMEDİ

İzleyenlerin yürekleri ağzına geldi

Orhangazi’de spor salonu işletmeciliği yapan Cemil Urhan’ın günlerdir beklenen gösterisi Cumhuriyet alanında yapıldı. Protokol üyelerinin de aralarında bulunduğu yüzlerce kişinin ilgiyle izlediği gösteride, şampiyonların motosikletleri ile yaptığı akrobasi şovları da yer aldı. 90’lı yıllarda yaptığı şovlarla izleyicileri televizyon kanallarına kilitleyen Urhan’ın, Orhangazi meydanındaki şovları ise adeta yürekleri ağza getirdi. 

90’lı yıllarda yaptığı tehlikeli gösterilerle televizyon ekranlarında geniş yer bulan ve ‘Çılgın Cemil’ adı verilen Urhan Spor Salonu işletmecisi Cemil Urhan, yeniden sahneye döndü. Urhan’ın haftalardır beklenen şovu Orhangazi’de Cumhuriyet alanında gerçekleşti.

MOTOSİKLET İLE AKROBASİ ŞOV

Cemil Urhan’ın Orhangazi’deki gösterisine Türkiye motosiklet şampiyonu ekibi de yer aldı. İki motosikletin akrobasi gösterisi ilgiyle izlendi. Tek tekerlek üzerinde tur atan göstericiler, üzerinde tek ayakta durarak motosiklet kullandı.

URHAN ŞOV

Yeniden sahnelere dönen Cemil Urhan Orhangazi’deki gösterisinde çıplak vücudu ile çivi dolu tahtanın üzerine yattı. Çivili tahta ile gaza basan iki otomobilin arasında duran Urhan, üst üste dizilmiş kiremitlerin üzerine elini koyarak balyozla kırdı. Göğsünden ve boynundan motosikletleri geçiren Urhan’ın tehlikeli şovları izleyicilerin yüreklerini ağzına getirdi.

Gösteriler sırasında geniş güvenlik önlemleri alınırken, sağlık ekipleri de hazır bekletildi.  

Cemil Urhan’ın meydandaki şovunu Orhangazi Kaymakamı Dr.Yalçın Yılmaz, Emniyet Müdürü Halis Erdoğan, Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Sancar, Ziraat Odası Başkanı Hasan Cevizlidere ile birlikte yüzlerce Orhangazili izledi.  Urhan’ın gösterisi izleyicilerden büyük alkış aldı. 

1 2 3 7

1 2 3 7

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.