Öğrencilerin Atık Pil Projesine başkandan destek

  • Haberin Tarihi: 6 Aralık 2018
  • Bu haber 279 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Öğrencilerin Atık Pil Projesine başkandan destek

Orhangazi Ahmet Yesevi İlköğretim okulu, e-twinning ile Atık Pil Toplama projesi başladı. Okul Müdürü ve projeyi yürüten öğretmen ve öğrenciler Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ı makamında ziyaret edip proje ile ilgili bilgi aldı. Başkan Çağlayan projeye destek sözü verdi.

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ahmet Yesevi Okul Müdürü Ali Ekrem Türköz ve Okul İngilizce Öğretmeni Güler Çağatay, okuldan bir grup öğrenciyi makamında ağırladı. Okulun e-twinning vasıtası ile ilgili Atık Pil Toplama Projesi ile ilgili başkan Çağlayan’a bilgi aktaran okul idarecileri ve öğrenciler başkandan destek istedi. Başkan Çağlayan, Orhangazi Belediyesi olarak da kendilerinin atık pil projesi çalışması olduğunu belirterek, Ahmet Yesevi Okuluna biz de hem atık pil kutusu hem de diğer konular ile ilgili destek olabiliriz. Bu konuda proje ortağınız da olabiliriz dedi.

Seve seve destek oluruz

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi Belediyesi olarak göreve geldiklerinden beri Atık Pil Toplama kampanyaları ve çalışmaları yaptıklarını belirterek, yeni bir proje yürütüyoruz. Ahmet Yesevi İlköğretim okulumuzun bu projesine bizler de belediye olarak proje ortağı olarak dahil olmak isteriz. Atık pil kutuları ve diğer çalışmalara da doğrudan destek verip el birliği ile daha temiz bir çevre için mücadele verebiliriz dedi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.