“Mutlu Orhangazi için geliyoruz”

  • Haberin Tarihi: 29 Kasım 2018
  • Bu haber 333 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
“Mutlu Orhangazi için geliyoruz”

CHP’nin Belediye başkan adayı Çetin Çoklar Tuna Gazete’yi ziyaret etti

31 Mart 2019’da yapılacak olan Yerel seçimler için CHP’nin Orhangazi Belediye başkan adayı olan Çetin Çoklar, İlçe başkanı Sevim Turan ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Tuna Gazete’yi ziyaret ederek programları ile ilgili bilgi verdi. Orhangazi’nin mutsuz olduğunu belirten Çetin Çoklar, Mutlu bir Orhangazi ortaya çıkarmak için yola çıktık dedi.

CHP’nin Belediye Başkan adayı Çetin Çoklar, CHP ilçe başkanı Sevim Turan ve CHP ilçe yöneticileri, Tuna Gazete’yi ziyaret etti. Orhangazi’de adayını ilk belirleyen parti olan CHP’nin ziyaretinde Başkan adayı Çetin Çoklar projelerini anlattı.

Gülümseyen, mutlu Orhangazi için geliyoruz

CHP Belediye Başkan adayı Çetin Çoklar, Orhangazi’nin mutsuz olduğunu belirterek, bizler gülümseyen, mutlu bir Orhangazi ortaya çıkarmak, şehrin refah seviyesini daha da yukarı çekmek için bu yola çıktık dedi.

Profesyonel proje ekibimiz var

Çetin Çoklar, Orhangazi için bir çok proje hazırlığında olduklarını da belirterek, önümüzdeki günlerde hem seçim stratejilerimiz hem de göreve geldiğimizde hayata geçireceğimiz projelerimizi kamuoyu ile paylaşacağız. Bu süreçte profesyonel bir ekiple proje hazırlıklarımızı sürdürüyoruz dedi. Çetin Çoklar, Eskişehir’de efsaneler yaratan Yılmaz Büyükerşen’in proje ekibinden destek alacaklarını da belirterek, tüm planlamalarımız hazır. Orhangazi’yi artık yaşanabilir bir kent haline getirmek için var gücümüzle çabalayacağız dedi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.