Milletvekillerinden Orhangazi ziyareti

  • Haberin Tarihi: 8 Ağustos 2019
  • Bu haber 674 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Milletvekillerinden Orhangazi ziyareti

AK Parti Bursa Milletvekilleri Osman Mesten ve Muhammet Müfit Aydın, Orhangazi’yi ziyaret etti. Esnafı dolaşan milletvekilleri daha sonra parti lokalinde yöneticilerle bir araya geldi.

Orhangazi AK Parti İlçe Teşkilatına Hayırlı olsun ziyaretine gelen AK Parti Bursa Milletvekilleri Müfit Aydın, Osman Mesten, AK Parti Orhangazi İlçe Başkanı Fahrettin Uludağ, Belediye Başkanı Bekir Aydın ve Teşkilat Mensupları ile birlikte İkindi Namazı Çıkışı Cumhuriyet Meydanı esnafını gezerek ziyarette bulundular. Cumhuriyet Caddesi üzerindeki esnafları gezen Aydın ve Mesten vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi. Aydın ve Mesten esnaf ziyareti sırasında vatandaşların ilgi odağında olurken bazı vatandaşlar ve esnafla hatıra fotoğrafı çektirdiler. Bazı esnafların sorun ve isteklerini dinleyerek esnaf ziyaretlerini tamamladılar.

Parti lokalinde toplandı

AK Parti Bursa Milletvekilleri Muhammed Müfit Aydın ve Osman Mesten daha sonra Ak Parti Orhangazi İlçe Teşkilatını ziyaret etti. AK Parti İlçe Teşkilatında gerçekleşen ziyarette,  AK Parti Orhangazi İlçe Başkanı Fahrettin Uludağ, Belediye Başkanı Bekir Aydın, Ak Parti Bursa İl Koordinatörleri Dinçer Yasa ve Necmettin Cantürk Yönetim Kurulu üyeleri ve meclis üyeleri ziyarette hazır bulundu.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.