MHP Dayanışma Kahvaltısında buluştu

  • Haberin Tarihi: 22 Ekim 2017
  • Bu haber 251 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
MHP Dayanışma Kahvaltısında buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Orhangazi İlçe teşkilatı, hafta sonu düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Teşkilat mensuplarının aileleri ile birlikte katıldıkları kahvaltı programında birlik beraberlik mesajları verildi.

Orhangazi Milliyetçi Hareket Partisi yönetim kurulu dün Saklıbahçede kahvaltı düzenledi. Kahvaltıya MHP ilçe başkanı Necati Güneş, Ülkü Ocakları başkanı Gökhan İnce, Kadın Kolları ilçe başkanı Nigar Gül ve yönetim kurulu aileleri ile birlikte katıldı. Katılan üyeler kahvaltıya başlamadan önce MHP ilçe başkanı Necati Güneş dayanışma kahvaltısına ilgi gösteren tüm teşkilat mensuplarına teşekkür ederek, Kadınlarımızın düzenlediğimiz etkinlerde daha aktif olmalarını istiyoruz ve kendilerinin de istedikleri zaman etkinlikler düzenleyebileceklerini belirtmek istiyorum. Bu parti bu yola baş koymuş vatanı için bütün fedakarlıkları yapabileceklerin partisidir ve ben hepinizin başkanıyım. Şimdiye kadar her şeye göğüs gerdik siz kadın kollarımızın da yardımlarıyla daha da zorlukların göğüs gereceğimiz inanıyoruz dedi.

BELEDİYE BAŞKAN ADAYIMIZI BELİRLEDİK

MHP ilçe başkanı Necati Güneş 2019’da yapılacak olan yerel seçimlere de değinerek, MHP olarak biz 1,5 yıl sonraki seçimlerde Belediye Başkanı adayımızı belirledik. Zamanı geldiğin de bu ismi kamuoyu ile paylaşacağız dedi. Kahvaltı programında daha sonra Kadın Kolları Nigar Gül söz alıp birlik beraberlik mesajları verdi.

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.