MEŞHUR BÖREKÇİ ORHANGAZİ’DE

  • Haberin Tarihi: 15 Nisan 2019
  • Bu haber 66 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
MEŞHUR BÖREKÇİ ORHANGAZİ’DE

Eskiden beri bilinen Adana böreğini güncelleyerek günümüze taşıyan ve kısa süre içerisinde Türkiye’nin birçok bölgesinde şubeler açan meşhur Bülent Börekçilik’in Orhangazi şubesi dualarla açıldı. İşletmeciliğini işadamı Selahattin Çelik’in yaptığı Bülent Börekçilik’in açılış töreni iş ve siyaset camiasının tanınmış simalarını biraraya getirdi.

Orhangazi’nin tanınmış işadamlarından Selahattin Çelik, gıda sektörüne girdi. Çelik, Türkiye’nin meşhur börekçisi Bülent Börekçilik’in Orhangazi şubesini açtı.

Adana böreğini güncelleyerek günümüze taşıyan ve seri imalatına başlayarak İstanbul’da açmaya başladığı şubelerini yurdun birçok bölgesine yayan Bülent Börekçilik, 62. Şubesini Orhangazi’de açtı.

Kapalı pazaryeri girişindeki eski 112 acil servis noktasında faaliyet gösteren Bülent Börekçilik için açılış töreni düzenlendi. İş ve siyaset camiasından çok sayıda davetlinin katıldığı açılışa, vatandaşlar da ilgi gösterdi. Açılış gününde ücretsiz ikram edilen meşhur böreği yemek isteyen vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu.

KURDELEYİ ÇAĞLAYAN KESTİ

Duaların okunduğu açılışta Bülent Börekçilik’in kurdelesini önceki dönem Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, eski Başkan yardımcısı Necmettin Şahin, AK Parti eski ilçe başkanı Mustafa Kaya,AK Parti yönetim kurulu üyesi Cafer Tanrıkulu ve işletmeci Selahattin Çelik ile birlikte kesti.

 

 

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.