Mahalleli konuştu, başkan dinledi

  • Haberin Tarihi: 22 Şubat 2018
  • Bu haber 296 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Mahalleli konuştu, başkan dinledi

HECELER VE PAŞAPINAR MAHALLE MECLİSLERİ YAPILDI

Orhangazi Belediyesi’nin Mahalle meclisi geleneği devam ediyor. Başkan Neşet Çağlayan’ın tüm belediye birim müdürleri ile birlikte gerçekleştirdiği mahalle meclisleri Heceler ve Paşapınar mahalleleri ile devam etti. Mahalle Meclislerinde vatandaşlar konuştu başkan onları dinledi.

Orhangazi Belediyesi’nin Mahalle meclisleri devam ediyor. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın AK Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya, Belediye Başkan yardımcıları, Meclis üyeleri ve Belediye Birim Müdürleri ile birlikte mahallelere giderek vatandaşların sorunlarını dinlediği mahalle meclisleri Heceler ve Paşapınar Mahalleleri ile devam etti.

 HECELER MAHALLE SAKİNLERİ İLE BULUPŞMA

 Belediye’nin önceki akşamki ilk Mahalle meclisi Heceler Mahallesi’nde gerçekleştirildi. Mahalle Muhtarı Ali Sevinç ve Mahalle sakinlerinin katıldığı Heceler Mahallesi meclisinde başkan Çağlayan mahalle sakinlerini dinledi, onlardan gelen taleplere yanıt verdi. Başkan Çağlayan heceler mahallesi’nde içme suyu ve tarımsal sulama suyu ihtiyacını bildiklerini belirterek bu iki önemli meseleyi bu yaz döneminde ortadan kaldıracağız. Bu konuda yatırımlarımız bu yıl yapılacak dedi. Çağlayan, parke ve asfalt çalışmalarının yanı sıra arazi yolları ile ilgili mahallenin taleplerini de alarak tüm bu çalışmaların bahar ve yaz döneminde yapılacağını kaydetti.

 İKİNCİ DURAK PAŞAPINAR MAHALLESİ

Mahalle meclislerinin aynı gün içinde ikinci durağı ise Paşapınar oldu. Başkan Çağlayan, Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya ve belediye birim müdürleri ile birlikte Paşapınar Mahallesi muhtarı Nuran Nalbant ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya, burada yaptığı değerlendirmede AK Parti iktidarı olarak hizmetten başka hiç bir şey düşünmediklerini belirterek, 4 yıllık belediye dönemimizde çok büyük hizmetler ürettik. 4 yılda yapılanlar 20 yıla bedel çalışmalar. Biz çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bazı algı çalışması yapmaya çalışanlar, farklı yalanlarla iş yapmaya çalışanlara aldırış etmeden biz sadece hizmet üretmeye devam edeceğiz dedi. Daha sonra Belediye Başkanı Neşet Çağlayan bugüne kadar Paşapınar mahallesinde yaptıkları çalışmaları anlattı, daha sonra ise mahalle sakinlerinden gelen talepleri dinledi.

1 2 3 5

1 2 3 5
Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.