‘Le Bonheur’ kafe açıldı

  • Haberin Tarihi: 14 Nisan 2019
  • Bu haber 64 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
 ‘Le Bonheur’ kafe açıldı

Kahvaltı ve aperatiflerin yanı sıra ev yapımı ıce tea ve Fransız tatlılarının adresi

Orhangazili Elif ve Okan Akkuş çiftinin işletmeciliğini yaptığı; ‘uygun fiyat, hızlı ve temiz servis’ mottosu ile yola çıkan ‘Le Bonheur’ cafe Alis yürüyüş yolunda hizmete açıldı.

Orhangazi’nin kafeteryacılık sektöründeki yeni işletmesi Le Bonheur oldu. Adını Fransızca’dan alan ve Türkçe’de ‘Mutluluk’ anlamına gelen Le Bonheur kafenin işletmeciliğini Elif ve Okan Akkuş çifti yapıyor. Alis yürüyüş yolundaki Le Bonheur, nezih ve ferah ortamı ile dikkat çekiyor.

Le Bonheur’da kafeterya hizmetlerinin yanı sıra, ev yapımı ice tea ikramı da yapılıyor. Okan Akkuş’un Fransa’da 10 yıl kafeterya işletmeciliği yapan eşi Elif Akkuş ile birlikte açtığı Le Bonheur’da müşteriler Fransız tatlılarını bulabilecek. Le Bonheur, kahvaltı ve aperatif yiyeceklerle de müşterilerine hizmet verecek.

 

KURDELEYİ ÇAĞLAYAN KESTİ

Le Bonheur için hafta sonu açılış töreni düzenlendi. AK Parti İlçe başkanı Fahrettin Uludağ ve yönetim kurulu üyeleri, önceki dönem Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, AK Parti eski ilçe başkanı Mustafa Kaya, AK Partili kadın kolları üyelerinin de katıldığı açılışta kurdeleyi Çağlayan kesti.

İşletmeci Okan Akkuş, ‘uygun fiyat, hızlı ve temiz servis’ anlayışı ile hizmet vereceklerini söylerken, müşteri memnuniyetine önem verdiklerini ve Le Bonheur’da konukların aileleri ile birlikte rahatlık içinde vakit geçirebileceklerini ifade etti.

 

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.