KSS’DE ÇOKLAR’A GÜVENOYU

  • Haberin Tarihi: 29 Haziran 2019
  • Bu haber 827 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
KSS’DE ÇOKLAR’A GÜVENOYU

1989 yılında kurulan ve o tarihten bu yana faaliyetlerini sürdüren Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi’nin Olağan Mali Genel Kurul toplantısı Kooperatif merkezinde yapıldı. Aynı zamanda kooperatif üyesi de olan Belediye Başkanı Bekir Aydın’ın da katıldığı kongrede kooperatifin kurucu başkanı Şükrü Çoklar ve yönetimi güvenoyu aldı.

Orhangazi Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi’nin Olağan Mali Genel Kurul toplantısı Kooperatif Merkezinde yapıldı. 1989 yılında kurulan ve halen 3.etap inşaat çalışmalarının da yapıldığı 206 ortaklı Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi’nin Mali Genel Kurulu saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı.

Yeni etap inşaat ile ilgili bilgi aktarıldı

Mali Genel Kurulda yönetim ve denetim kurulu raporları ile bilanço ve gelir gider hesapları okunarak üyelerin onayına sunuldu. Tüm raporlar üyelerin oy birliği ile kabul edilirken, kooperatifte halen devam eden 3.etap inşaat çalışmaları ile ilgili ortaklara bilgi aktarıldı. Rapora göre 3 ayrı bloktan oluşan ve toplamda 4 bin 800 m2 kapalı alanı bulunacak olan KSS 3.etap inşaat çalışmalarının bu yılın sonuna kadar tamamlanacağı kaydedildi.

Aydın; Her zaman kooperatifimizin yanındayım

Kongrede söz alan Belediye Başkanı Bekir Aydın, yıllardır aynı zamanda kooperatif ortağı olduğunu belirterek, şu an itibarı ile belediye başkanı vasfımla da kooperatif ortağı olarak da her zaman kooperatifin yanında olacağım dedi. Bekir Aydın, KSS’nin önemli bir kuruluş olduğuna da vurgu yaparak, sanayimizde birbirinden değerli çok sayıda esnafımız yer alıyor. Bizler de belediye olarak bu esnafımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz dedi. KSS Mali Genel Kurulu yönetim kurulu ve denetim kurulunun oy birliği ile ibrası sonrasında sona erdi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.