Kooperatifler fuarı başladı

  • Haberin Tarihi: 6 Aralık 2019
  • Bu haber 480 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Kooperatifler fuarı başladı

Orhangazi’den iki kurum katılıyor

Türkiye genelinde başarı kazanmış 170’e yakın kooperatif, Ticaret Bakanlığınca düzenlenen Türkiye Kooperatifler Fuarı başladı. Fuara Orhangazi kooperatiflerini temsilen Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Güler ve Orhangazi Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi başkanı Turgay Durmuş katıldı.

5-8 Aralık’ta Ankara Ticaret Odası (ATO) Congresium’da düzenlenecek Türkiye Kooperatifler Fuarı’nın bu yıl 3’üncüsü gerçekleştiriliyor. “Küresel Ekonomiye Kooperatif Etkisi” temasıyla düzenlenecek fuarın açılışını Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan yaptı. Türkiye’nin her bölgesinden alanında başarı kazanmış 170’e yakın kooperatifin ziyaretçilerle buluşacağı fuarda, kooperatiflerin yanı sıra, kooperatifçilikle ilgili kamu kurum ve kuruluşları, kooperatifçiliğe destek sağlayan bankalar, perakende sektörünün temsilcileri ve önde gelen elektronik ticaret firmaları, esnaf ve çiftçilerden tüketicilere kadar ticari hayatın içindeki paydaşlar buluşacak.

Orhangazi’den Esnaf Kefalet ve Esnaf Odası katıldı

Ankara’da dün başlayan ve Pazar günü sona erecek olan kooperatifler fuarına Orhangazi’den Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Güler ile Esnaf Odası başkanı Turgay Durmuş katıldı.

 

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.