KIZILAY’DA KURBAN HAREKETİ

  • Haberin Tarihi: 8 Temmuz 2020
  • Bu haber 228 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
KIZILAY’DA KURBAN HAREKETİ

Türk Kızılay Orhangazi bu yıl da kurban bereketini yaşatacak

 

 

Türk Kızılay Orhangazi Temsilciliği önümüzdeki Kurban Bayramı için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 

Türk Kızılay Orhangazi Temsilciliği Kurban Bayramı hazırlıklarına başladı. Geçtiğimiz Ramazan Ayı ve pandemi ile mücadele sürecinin ilk günlerinden itibaren sahalarda olan Türk Kızılay Orhangazi, yaklaşan Kurban Bayramı için de çalışmalarını başlattı. Kurban vekâlet bedellerinin açıklanması ile birlikte duyurulara ve bağış kabullerine başlayan Türk Kızılay Orhangazi, bu bayramda da hayırseverlerin destekleri ile ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürecek.

Türk Kızılay Orhangazi Temsilcisi Müjdat Gürsoy, Kurban Bayramı’nın bereketini bu yılda yalnızca ülkemizde değil dünya genelinde paylaşarak, her kesimden insana bayramı bayram gibi yaşatmaya çalışacaklarını belirtti. Müjdat Gürsoy, bu bayramda da merhamet ellerini güçlendiren en büyük destek kaynaklarının bağışseverler olacağını belirterek, iyilik hareketine katkı koyan herkese teşekkür etti.

Müjdat Gürsoy, Türk Kızılay Genel Merkezi’nin 2020 yılı için Kurban vekalet fiyatlarının yurt içi 1050, yurt dışı için de 850 TL olarak olarak belirlendiğini söyledi.

Vekalet bağışında bulunmak isteyenler:

Türk Kızılayı Orhangazi

Ziraat Bankası Orhangazi Şubesi

TR 79 0001 0003 1500 0018 6869 31 hesaba aktarım yapabilir,

Detaylı bilgi için; 0 507 749 64 75 telefonu arayarak bilgi alabilirler ya da bağışların yerlerine de gidip Türk Kızılay Orhangazi görevlileri kurban vekaleti alabiliyorlar.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.