Kanal Orhangazi için çalışmalar hızlandı

  • Haberin Tarihi: 13 Haziran 2018
  • Bu haber 188 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Kanal Orhangazi için çalışmalar hızlandı

Nadır Deresi ıslahı sürüyor

Orhangazi Belediyesi’Nin hayata geçireceği Kanal Orhangazi Projesinin ilk etap çalışması olan Nadır Deresi ıslahı devam ediyor. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Siteler bölgesinden başlayıp Nadır Sosyal Tesislerine kadar sürecek olan Kanal Orhangazi Projesinde Dere ıslah çalışmalarını yerinde inceleyip ekiplerden bilgi aldı.

Orhangazi Belediyesi tarafından Nadır tesislerinden, Siteler bölgesine kadar olan yaklaşık 2 kilometrelik dere boyunca yapılması planlanan Kanal Orhangazi Projesi kapsamında DSİ ekiplerinin Nadır Deresi’nde sürdürdüğü ıslah çalışmaları yeniden başladı. Çalışmaların ilk etabını hızlı bir şekilde tamamlayacak olan DSİ’nin ardından Orhangazi Belediyesi tamamlanan bölümlerde yürüyüş yolu ve diğer peyzaj düzenlemelerine başlayacak. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Meclis üyeleri ile birlikte Nadır Deresi ıslah çalışmaları bölgesinde incelemelerde bulundu.

Islah çalışmaları aralıksız devam edecek

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi’nin en önemli projelerinden birisi olacak Kanal Orhangazi Projesini çok önemsediklerini belirterek, projenin ilk etabını DSİ ekiplerimizle birlikte ıslah çalışması olarak yürütüyoruz. Islah çalışmaları hızla devam ediyor. İkinci etapta ise ıslahı tamamlanan bölgelerde Orhangazi Belediyesi olarak biz çalışmalarımızı başlatacağız. Yürüyüş ve bisiklet yolları, dinlenme noktaları ile Kanal Orhangazi güzergahı Orhangazi için tam bir cazibe merkezi haline gelecek dedi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.